Niedziela | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2020-03-01 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Piotr, Marianna, Marian, Grażyna, Agata, Jan, ++ Snopczuków; + Józefa (k), Ignacy ++ Wyszyńskich; za dusze w czyśćcu cierpiące 07:00 - + Helena, Leon Domańscy; Janina Pawluczuk ++ Adamiaków 08:30 - + Czesław Kulbaka w 11 r.śm. 08:30 - + Stanisław Pieniądz (16 r.śm) 10:00 - + Helena i Stanisław ++ Kruków, Niezabitowskich 10:00 - +Jerzy Komszczyński ( 1 rocznica śmierci ) 10:00 - + Teofila Próchniak (5. r.), Adaś Próchniak (15. r.) 11:30 - Dziękczynno-błagalna do Ducha Św. o uświęcenie rodziny, żywą wiarę, wzajemną miłość i jedność, zdrowie duszy i ciała oraz opiekę św. Rodziny w codziennych potrzebach. 11:30 - + Aleksander Maśny (Gregorianka) 11:30 - Dziękczynna w 7. rocznicę urodzin Antoniego Slavika z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego 13:00 - Za Parafian. Chrzty 13:00 - + Zofia Papież w 17 r. śm., Stefan Papież 18:00 - + Monika Kozień (gregorianka) 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - + Tadeusz Opiela w 32 r.śm., ++Opielów:Stanisław, Karolina, Leokadia, Edward, Stanisław, Izabela, ;++Siodłowskich: Walery, Marianna, Stanisław, Helena, Franciszek, Zofia 18:00 - W intencji Żołnierzy Wyklętych (odprawi proboszcz) | 07:00, 18:00 X Poniedziałek, 2020-03-02 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Jan Pietryka (od brata Wojciecha z rodziną) 07:00 - + Cezary Lechnio (od kolegów z pracy) 07:00 - + 8 rocz. śm. Wiesława/k/ Michalak 18:00 - + Stanisław Pieniądz w 16 r. śm. 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - Do Ducha Świętego o uświęcenie serc i umysłów wszystkich ludzi | 07:00, 18:00 X Wtorek, 2020-03-03 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Jana z okazji 83 urodzin i szczęśliwą operację 07:00 - Zofia Łabiga 39 rocznica śmierci, Stanisław i Edward Łabiga, zmarli z rodziny Łabigów i Pietrzaków 18:00 - + Kazimiera Kujawa, Mieczysław Kujawa, ++ Kujawa i Kozłowskich 18:00 - + Joanna Sadowska; oraz o zdrowie i Boże błog dla rodziny. 18:00 - W 15 rocznicę urodzin osoby Bogu wiadomej z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego 18:00 - Msza Święta zbiorowa do Miłosierdzia Bożego 18:00 - - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Mikołajka z okazji 6 urodzin. 18:00 - + Irmina Nastulak, + Stanisława /k/ Kawecka ,+Bogdan Kawecki 18:00 - O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla Anny w 40r. urodzin 18:00 - O Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Bożeny, Tomasza, Krzysztofa, Stanisława, Jerzego, Erwina i ich rodzin, o ulgę w cierpieniach dla sąsiadów, o zdrowie dla ,ks. Jerzego ks. Zbigniewa, księży z naszej parafii, o Miłosierdzie Boże dla Krzysztofa i jego syna Pawła. W intencji wiadomej Panu Bogu. O błogosławieństwo Boże dla proboszcza, o wsparcie duchowe i finansowe z racji podjętych prac remontowych. + ks. Adam Sławomir, Zofia, Janusz, Kazimiera 18:00 - O łaskę ufności i cierpliwości w chorobie i szczęśliwą operację dla Miroslawa oraz Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla lekarzy i pielęgniarek 18:00 - Bożemu Miłosierdziu oddaję wszystkie trudne sprawy w rodzinie Pawła i Alicji oraz ich dzieci. 18:00 - O wszelkie potrzebne łaski dla Władysława w 84r. urodzin i Sławomira w 56r. urodzin 18:00 - O szczęśliwy powrót do zdrowia dla Ewy, Natalii i Mariusza 18:00 - O szczęśliwą operację dla małżonki Zofii 18:00 - Prośba do Boga o szczęśliwą operację dla Joanny 18:00 - O miłosierdzie Boze i łaskę nieba dla Kazimiery w 25 r.śm. 18:00 - Za Bronisławę Gągoł w 26 r.śm; za Jerzego i Tadeusza Gągołów | 07:00, 18:00 X Środa, 2020-03-04 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - + Kazimiera Kacperska (imieninowa) 07:00 - Dziękczynna w 20r. ślubu z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny, a zwłaszcza dla syna Jakuba w 18 rocznicę urodzin 07:00 - + Franciszek Migryt w 38 r.śm., Agata, Józefa, Karol, Jadwiga, Halina i Lucjan Brzyscy, Adam Szopuk 18:00 - + Zenon i Dariusz Dziachan, ++ Dziachanów 18:00 - + Julian Gała w 25 r.śm.; + Antoni, Genowefa, Tadeusz; + Jan, Helena, Janusz, Jerzy; ++ Wołyniec 18:00 - + Kazimierz i Zbigniew Piątek; Józefa i Józef Dulniak; Danuta Sławek 18:00 - + Kazimierz i Zofia, Jerzy, Barbara, Alojzy i Józefa. | 07:00, 13:00, 18:00 X Czwartek, 2020-03-05 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - O uświęcenie kapłanów i o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne 07:00 - + Cezary Lechnio (od Marzeny i Grzegorza Lechnio) 07:00 - O Boże błogosławieństwo i wypełnienie woli Bożej dla Moniki 07:00 - + Henryk Węgorowski 6 rocz. śm . 13:00 - POGRZEB: + Mieczysław Wółkiewicz 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - + ks. Marek Wisiński (od p. Danuty Tatary) 18:00 - Dariusz Mikołajczyk 11 rocznica śmierci, Stanisława Mikołajczyk 3 rocznica śmierci, Władysław Mikołajczyk 4 rocznica śmierci. 18:00 - + Zofia Kędzior (7r.śm) | 07:00, 16:30, 18:00 X Piątek, 2020-03-06 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - + Kazimierz Jachowicz (19r. śm.) + Leokadia, Tadeusz i Jerzy z rodz. Jachowicz + Stanisława (k), Aleksander, Marian zm. z rodz. Jarosz 07:00 - Dziękczynna w dniu urodzin Beaty o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i Św. Jozefa oraz Michała Archanioła, o wypełnienie Woli Bożej w każdym dniu jej życia. 07:00 - + Walentyna Michałkiewicz 16:30 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na dalsze lata życia dla Gabrysi z okazji 13 rocznicy chrztu 18:00 - Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy całego świata 18:00 - O łaskę zdrowia i ulgę w cierpieniu dla Mariana | 07:00, 08:00, 12:00, 18:00 X Sobota, 2020-03-07 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - + Wiesława(29r.śm), Stanisław(2 r.śm)++ Waliłko 07:00 - + Kazimierz Łakota, Helena i Stanisław Łakota, Zbigniew Szewczyk 08:00 - 30dz. + Korniluk Krystyna 08:00 - + Helena Bojko (30. dzień) 12:00 - POGRZEB: + Stanisław Chmiel 18:00 - Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze, rodziny i świata 18:00 - + Marek Kropornicki 2 r.śm. 18:00 - + Kazimierz Weremko (7r.śm) 18:00 - + Karol Pasek (20r.) ++ Pasków i Podgórskich | 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2020-03-08 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - + Zdzisław Ślęp i zmarłych z rodziny Ślępów i Kierszulisów; 08:30 - + Edward Karpowicz (2r.śm) 08:30 - + Kazimierz Ćwikliński w 12 r. śm. , Wacława(k) i Albin ++ Ćwiklińskich 08:30 - + Weronika (Msza św. od przyjaciół) 10:00 - + Jan i Marianna Wojtaś, Janina Radomska 10:00 - + Irena Łaban (15r.), Roman, Władysław ++ Łabanów i Lisowskich 10:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Krystyny z okazji urodzin i imienin. 11:30 - Dziękczynna w intencji Marianny z okazji 70 rocznicy urodzin podziękowanie Panu Bogu za dary dobroci z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla niej i całej rodziny. 11:30 - + Janina Jeruzal 6 r. śmierci, Marian Jeruzal 13:00 - Za Parafian. Chrzty 13:00 - + Maria w 25 r. śm, Józef i Roman Wyrostek 18:00 - + Stanisław Bytys 5 r. śm. 18:00 - + Mieczysław Wilkołek 3 r.śm. | 07:00, 18:00 X Poniedziałek, 2020-03-09 07:00 - + Marianna i Edward Hetman (6. rocznica śmierci) 07:00 - O uzdrowienie, opiekę MB i rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych i zawodowych dla Agnieszki 07:00 - Śp. Janusz Chorab 22 rocznica śmierci, zmarli z rodziny Chorabów, Chojnowskich i Kulików. 07:00 - o BOŻE BŁOGOSŁAWIENSTWO I DARY DUCHA ŚWIETEGO , O ŁASKĘ WIARY Z OKAZJI URODZIN MATEUSZA 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - + Lucyna Policha (1r.) 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - W intencji Wolontariatu o Boże błogosławieństwo dla żywych i dar nieba dla zmarłych 18:00 - + Adam Królik (13r) (odprawi xMM) | 07:00, 18:00 X Wtorek, 2020-03-10 07:00 - Dziękczynna za 32 lata życia Mateusza, z prośbą o wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej 07:00 - + Bogdan Tyburek (od mieszkańców bloku) 07:00 - + Władysław Kusak 07:00 - + Andrzej, Dariusz (3r.), Maria, Adolf, Jerzy ++ Furmańczyk 07:00 - 3 rocz. śm. + Bożena Zdybel 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - + Karolina Pieniądz 19 r., 18:00 - + Janina Sowińska (20 r.śm), Anna, Stefan ++ Sowińskich, Marianna, Andrzej Huk, Maria Wielmowiec 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska | 07:00, 11:00, 18:00 X Środa, 2020-03-11 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - + Marianna, Kazimierz ĆWIKLIŃSCY, Ewa, Andrzej JĘDRUSZCZAK, Marianna, Władysław, Czesław, Grażyna KILISZEK (vidi) 07:00 - O błogosławieństwo w małżeństwie dla Alicji i Krzysztofa oraz o dar rodzicielstwa 07:00 - + Irena i Jerzy Omilianowscy, Janina i Tadeusz Ścirkowie, Halina i Stanisław Grudzińscy, Halina Miszczuk 07:00 - Dziękczynna z okazji urodzin Józefy Malugi z prośbą o opiekę matki Bożej i potrzebne łaski 11:00 - Pogrzeb: + Józef Swatowski 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - + Bugała Stanisław 18:00 - + Irena Królik (2r.), Edward Królik, Czesław Berecki ++ Królików i Kuśpitów 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na dalsze lata życia dla Anny i Pawła z okazji 12 rocznicy ślubu | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2020-03-12 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - 15 ROCZNICA ŚMIERCI TADEUSZ BOROŃ 07:00 - Dziękczynno - błagalna o dalsze wsparcie w Rodzinie 07:00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - + Teresa Jóźwiak (2r.) 18:00 - + Antoni 30 r., Janina ++ Kaniów 18:00 - + Wiesława (29. rocznica śmierci) i Stanisław Waliłko (2. rocznica śmierci) | 07:00, 18:00 X Piątek, 2020-03-13 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - + Antoni (36r.), Aniela, Marian ++ Góra 07:00 - + Stefan Tatara (13. rocznica śmierci), + Jadwiga Tatara (8. rocznica śmierci) ++ z rodz. Tatara i Pietruszka 07:00 - + Krystyna i Józef (imieninowa) 07:00 - + Bożena Kopiuk 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - + Krystyna i Zbigniew Chyła 18:00 - + Krystyna Malarz (w dniu imienin) | 07:00, 08:00, 18:00 X Sobota, 2020-03-14 07:00 - + Stefania Jóźwik (8r.), Wacław Jóźwik ++ Jóźwików, Włodarczyków 07:00 - + Józef, Józefa ++Miszczuk, Kazimiera, Józef, Franciszek, Stefan, Zbigniew ++ Łuczak, Kazimierz Wingert 07:00 - W intencji dziękczynnej z prośbą o opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Świętego i Boże Błogosławieństwo dla Klaudii z okazji dwudziestych pierwszych urodzin 07:00 - + Stanisław i Wiesława Nowocińscy (14 rocznica śmierci) 08:00 - 30dz. + Teodozja Kozioł 08:00 - + Janina Drozd 08:00 - + Alicja Glinka 18:00 - + Władysław Goral (4r.) ++ Goralów 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - Dziękczynna z okazji 42 urodzin Anety Kosierb z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, Światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej. 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2020-03-15 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - + Krystyna Swenarek 07:00 - + Aleksandra Skórska (15r.), Stanisław, Bogdan, Katarzyna Skórska ++ Krysów i Piaseckich 08:30 - + Antoni w 33 r.śm. i śp. Anna 08:30 - + Stanisława i Władysław Zaborek, Michał i Maria Szejgiec, Zofia i Józef Szejgiec, Henryka(k) Furgał 08:30 - + Janina Krawczyk (29 r.śm)++ Krawczyków 10:00 - + Władysław Muchowski (37. rocznica śmierci), Zenobia i Stanisław Tenerowicz, Zbysław Biały, Bronisława Muchowska, Wiesław Szczepiński 10:00 - + Longin, Anastazja, Piotr Lipko. Edward, Jozef, Wladyslawa Jóźwik. Stefan, Paweł Madej, Halina, Adam Grabarczuk. 11:30 - + Jerzy Wyskwar (1 r.śm), Antoni, Krystyna, Włodzimierz ++ Wyskwar 11:30 - + Barbara Kazior ( 14 rocz. smierci ) 11:30 - + Lucyna Policha (1. rocznica śmierci) 13:00 - Za Parafian. Chrzty 13:00 - + Antoni, Krystyna, Kazimierz Olucha 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - + za Piotra Sobieszka w 4 rocznicę śmierci. | 07:00, 18:00 X Poniedziałek, 2020-03-16 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Józefa z okazji 65 urodzin 07:00 - + Mieczysław Zwolak (20. rocznica śmierci), Anna, Andrzej, Urszula, Marcin i Jan z rodz. Zwolaków i Barwińskich. 07:00 - W intencji Mateusza w 18 rocznicę urodzin z prośbą o dalsze Boze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 18:00 - + za Piotra Sobieszka w 4 rocznicę śmierci, za Krystynę i Józefa Sobieszków 18:00 - + Halina Grzywaczewska (2. rocznica śmierci) 18:00 - + Tadeusz Michalak (1. rocznica śmierci) 18:00 - Zbiorowa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II 18:00 - +za Stefana Soleckiego, Waldemara, Genowefę i Bolesława, Michalinę i Ignacego, Piotra i Ludwikę, zmarłych z Rodziny Soleckich, za Józefę i Mateusza Klusków, zm. Tkaczyków, Kitów, Józefczuków, Matczukówi Dziedziców. 18:00 - + Katarzyna 1 rocznica śmierci 18:00 - + Jerzy Ilczuk (1 r.śm.) 18:00 - + Krzysztof (5r. śmierci) 18:00 - O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Agaty w 26 rocznicę urodzin 18:00 - Wszelkich łask Bożych z okazji 18 rocznicy urodzin. 18:00 - + Krystyna Słomka, Józefa Słomka, Aleksander Słomka, ++ z rodz. Słomków 18:00 - + Albert Markowski (20 rocznica śmierci), + Krzysztof Markowski ++ zmarli z rodz. Markowskich 18:00 - 1. o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Marka z okazji urodzin2. za śp. Krzysztofa Kosińskiego 18:00 - + Franciszek Domin (3. rocznica śmierci) 18:00 - O Boże błogosławiestwo i wszelkie potrzebne łaski dla Marka z okazji urodzin; dziekczynna w rocznice zawarcia małżeństwa przez Ilonę i Marka i za śp. Krzysztofa Kosińskiego 18:00 - Za przyczyną św. Jana Pawła II, w intencji kapłanów oraz za zakony 18:00 - W intencji rodziny Pawła i Alicji Skrzypków oraz dzieci o Boże błogosławieństwo ,opiękę Matenki przez wstawiennictwo Św.Jana Pawła ||. 18:00 - +Mirosław i Jadwigę Radczuk++Radczuk i Piech. 18:00 - + Stefania i Bolesław Wawszczak, Zygmunt, Aniela, Józef, Czesław ++ Krysów, + Józef Wójcik 18:00 - + Krzysztof Doraczyński 18:00 - + Zbigniew Kołaczyk 18:00 - + Kazimierz Kamonciak, Józef Mach 18:00 - Za Ś.P. dziadków Aleksandrę Hałas oraz Lucjana Pietrona w rocznicę śmierci. 18:00 - O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla ks. Marcina; Dziękczynna w kolejne urodziny Zyty 18:00 - W intencji Miłosza i jego rodziców, o wiarę w rodzinie, nawrócenie taty i ufność w Boże Miłosierdzie 18:00 - + Katarzyna Borowik 18:00 - + Stanisław Szabatowski (1r.) 18:00 - O szczęśliwą operację, pokonanie choroby, powrót do zdrowia i opiekę Maryi dla Violetty 18:00 - O szczęśliwą operację, pokonanie choroby i powrót do zdrowia Violetty. 18:00 - Dziękczynna w 21r. urodzin Krystiana, oraz 13r. urodzin Alicji z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha świętego i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny 18:00 - O oddalenie od nas koronawirusa, a także o błogosławieństwo Kościołowi i naszej Ojczyźnie | 07:00, 14:00, 18:00 X Wtorek, 2020-03-17 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - Prośbę o Bożą opiekę, błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Antosia w 4 rocznicę urodzin. 07:00 - O nawrócenie, uwolnienie i uzdrowienie dla Roberta i Łukasza oraz o ochronę duchową w pracy dla nich 07:00 - + Helena, Kazimierz ++ Cop 14:00 - Pogrzeb + Halina Szafranek 18:00 - + Janina Motyl w 19 r. śm., Edward Fabian (nazwisko, imieninowa) 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - + Janina Tatarska (7r.) 18:00 - + Helena Cedrzyńska (15r.) ++ Fedorczuków | 07:00, 11:00, 13:00, 18:00 X Środa, 2020-03-18 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Bogumiła i Jan Tkaczyk 07:00 - + Dorota Bielak (od przyjaciół Dawida i Emilii z Łazów) 07:00 - + Janina Motyl, Edward Fabian (imieninowa) 11:00 - pogrzeb + Tomasz Repeć 13:00 - POGRZEB: + Ryszard Kolanecki 18:00 - + Bazyli Harasymow (26r.) 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - + Andrzeh Leszczański ( 1r.śm) 18:00 - + Mieczysław i Jadwiga Olech (od rodziny Furdelów z Lublina i Hrubieszowa) | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2020-03-19 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - + Władysław Wierzchoś 07:00 - + Józef Kot 12 r. śmierci ++ z rodz. Kot i Celegrat 18:00 - + Józef Czępiński 18:00 - O łaskę dobrej śmierci dla członków Apostolstwa Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci 18:00 - śp. Józef Szaniawski 18:00 - Zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa 18:00 - + Józef Pieniądz 18:00 - + Maria Szeptuch w 2 r. śmierci, Roman Szeptuch 18:00 - W intencji rodziny Pawła i Alicji Skrzypków oraz dzieci Weroniki,Michałka i Mateuszka prosząc wstawiennictwa ,opieki i obrony Św.Józefa. 18:00 - + Żonę Barbarę , Rodziców Cecylię i Dominika Król , Wiktorię i Stanisława Puch , za zmarłych z Rodziny Puchów ,Świtajów i Królów 18:00 - + Józef Wroński, Józefa i Józef Zielińskich 18:00 - + Bogusława i Henryk Gontarz, Stanisława i Aleksander Fijołek, Jan Kozak 18:00 - O wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Andrzeja 1 r. zawarcia sakramentu małżeństwa, a także o wszelkie łaski dla ich dzieci 18:00 - w drugą rocznicę śmierci Marii Popik, prosząc o życie wieczne 18:00 - + Katarzyna Borowik 18:00 - Dziękczynna z racji urodzin Kasi i w intencji wszystkich, którzy pamiętali o solenizantce 18:00 - + Ewa Kunkel, Józef Chról, Józef Śledź W intencji ojców rodzin o wsparcie w wypełnianiu ich powołania. W intencji kapłanów, zwłaszcza posługujących w naszej parafii. 18:00 - O szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Barbary | 07:00, 18:00 X Piątek, 2020-03-20 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Janusz (3 rocznica śmierci), + Tomasz, +Bronisława, + Tadeusz, + Józef, +Zofia ++ z rodziny Tracichlebów 07:00 - +Kamil Soczyński (od kolegi z pracy) 07:00 - + Józef, Genowefa, Julianna 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - + Ryszard, Barbara, Andrzej ++ Taracha 18:00 - + Stanisław Kędrak, Józefa, Antoni ++ Lipiec, Monika Juraszek 18:00 - + Hipolit Janiszewski (od sąsiadki) | 07:00, 08:00, 12:30, 18:00 X Sobota, 2020-03-21 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - Dziękczynna w 12 rocznicę urodzin Martynki z prośbą o obfitość Bożej łaski i op. Matki Najświętszej 07:00 - + Tekla, Stanisław, Józef ++ z rodz. Orzeł 07:00 - + Aleksander Tkaczyk (29. r.), Franciszka Tkaczyk (15 r.), Stefan Tkaczyk, zm. z rodz. Tkaczyków, Mączków i Zarembów 08:00 - 30dz. +Paweł Lasek 08:00 - 30dz.+ Ireneusz Krzysztoń 08:00 - 30 dz + Stanislaw Madziar 08:00 - 30dz. + Marianna Wiśniewska 12:30 - Chrzest Amelii Julii Miszczuk (bez Mszy św.) 18:00 - + Joanna WARSZYŃSKA 18:00 - + Bożenna (vidi) Wartacz (2r.) 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - + Mateusz Podstawka |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2020-03-22 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - + Matyna Leszczyńska (24r.śm), Jarosław Leszczyński 08:30 - + Marianna i Szymon Jakubowscy; Anna, Maria, Józef ++ Patrów 08:30 - + Jadwiga ,Barbara,Helena i Jan GORAJEK w 35 rocznicę śmierci; + ks. Józef Gorajek w 25 rocznicę śmierci 10:00 - śp. Andrzej Szaniawski 5-ta r. śmierci 10:00 - + Za Romana Jaremka w 24 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Piotrowski i Jaremków 11:30 - O wszelkie potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla s. Ancilli 11:30 - + Józef Skainowski, Marianna, Jan, ++ Skainowskich, Tadeusz, Teodozja, Zbigniew, Sebastian, Zofia ++ Wawrzyckich 13:00 - Za Parafian. Chrzty 13:00 - + 16r Janina,19r Eugeniusz, 1r Kazimierz ++ Kulawczuk. 3m Eugenia Złotko, 25r Antonina Sidorczuk, 23r Paweł Sidorczuk, i za zmarłych z tych rodzinych 13:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Św. na czas egzaminów dla Ewy w 19r. urodzin 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - + Piotr Nowosadzki (4r. śmierci), Marianna, Edward, Roman z rodz. Nowosadzkich; Janina, Andrzej, Władysław Misiarz; Stanisława (k), Janna, Stanisław Chodun 18:00 - Dziękczynna z racji 7 rocznicy urodzin Zyty z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej | 07:00, 12:00, 18:00 X Poniedziałek, 2020-03-23 07:00 - + Krystyna Korniluk (od sąsiadów z I i II klatki) 07:00 - + Andrzej Misiak ( od sąsiadów) 07:00 - + Genowefa, Franciszek, Małgorzata i Jan ++Sobiesiak, Józef i Stanisława Rozwadowscy, Maria Sołyga, Antoni 07:00 - + Marian i Stanisława Kawalscy 12:00 - pogrzeb+ Mieczysław Sapko 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - + Andrzej, Genowefa, Roman, Ryszard ++ Bartosików | 07:00, 18:00 X Wtorek, 2020-03-24 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - + Andrzej Misiak ( od rodz. Radko) 07:00 - + Bronisław (50 r.śm) i Bronisława (29 r.śm) ++ Kargulów 07:00 - Za braci kapucynów i kapłanów naszego miasta o łaski na czas trudnej posługi podczas epidemii, o wierność Chrystusowi i o opiekę Matki Bożej 07:00 - W intencji Anny o zdrowie, opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz rozwiązanie trudnych spraw 18:00 - + Maria Teresa Siwiec (9r.) 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - + Małgorzata Wójcik (2. rocznica śmierci) 18:00 - + Maria (28 r.śm) Leniak, Franciszek, Natalia, Zdzisław | 07:00, 18:00 X Środa, 2020-03-25 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - + Maryla Osiej (urodzinowa) 07:00 - + Helena Malesza ( 18 r.śm), Stanisław Malesza 07:00 - + Kazimierz, Aniela, Władysław, Teresa, Krystyna ++ Sochalskich; Jan, Wiktoria, Józef, Kazimierz, Franciszek ++ Szczygłów 18:00 - o ratunek dla dzieci z Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego oraz ich godne życie po urodzeniu 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - Dziękczynna z okazji 66 urodzin Haliny Wójcik z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, Światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej. 18:00 - + Wacław (34 r.śm.), Gabriela, Stefan, Anna, Władysław, ++ Tryczyńskich; + Eleonora, Wojciech ++ Panasów; + Janina, Mikołaj, Kazimiera, Mieczysław, Marianna, ++ Gromiuków 18:00 - Msza Święta zbiorowa za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy 18:00 - ZA DZIADKÓW :+ MARIANNĘ,KUNEGUNDĘ,STANISŁAWA,JÓZEFA 18:00 - + Marianna Gabriela Smolira ++ Smolirów 18:00 - Dziękczynna w 18r. urodzin Jakuba z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej 18:00 - + Zdzisław i Teresa Iwaniak, +Krystyna i Antoni Iwaniak,+ Alfreda Ziarek, + Antoni Rybak, +Wacław i Wanda Iwaniak, + Zygmunt i Teodora Brzozowscy. 18:00 - + Adam Marian Kowalski (7r.) 18:00 - + Katarzyna Borowik 18:00 - + Witold Maciejczyk (1r.) 18:00 - 2 rocz. urodzin Kasi 18:00 - Dziękczynna z prośą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Danuty i jej bliskich. 18:00 - Z prośbą o zdrowie , wsparcie we wszystkich sprawach trapiących serca Beaty i Pawła 18:00 - Za rodziny o Boże błogosławieństwo i życie poczęte 18:00 - Matko Niestajacej pomocy miej w opioece moja rodzine chroń moich bliskich daj siłę do przetrwania trudnej sytuacji rozwiazać moje problemy zawodowe 18:00 - O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Ewy i opiekę nad Jej rodziną; O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Wiesi i opiekę nad Jej rodziną | 07:00, 12:00, 18:00 X Czwartek, 2020-03-26 07:00 - Dziękczynna w 75. rocznicę urodzin Romualda z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski 07:00 - O Boże blogoslawienstwo dla Pauliny w 27. rocznicę urodzin 07:00 - + Bronisława Wołoszczak, Czesław Kurzawski, Władysława i Roman Proć 07:00 - 3 miesiąc po śmierci Salomea Kret 12:00 - pogrzeb + Celina Wiśniewska 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - + Jan Zlot, Aleksandra Sprawka, Jan Sprawka 18:00 - + Helena Grześkiewicz (18 r.śm) | 07:00, 10:00, 18:00 X Piątek, 2020-03-27 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - W intencji Ojczyzny żeby była wierna Panu Bogu. 07:00 - + Krystyna Korniluk (od sąsiadów z I i II klatki) 07:00 - 1 rocz. śm. Ciempiel Regina 10:00 - + POGRZEB: Dorota Sobestjańczuk 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Wilhelma z okazji 13 r. urodzin. 18:00 - + Edward Królik (19r.), Irena Królik ++ Królików i Kuśpitów 18:00 - W rocznice 18 urodzin Gabrieli dziękczynna z prośba o dalsza opiekę .. | 07:00, 08:00, 12:00, 13:00, 18:00 X Sobota, 2020-03-28 07:00 - + Witold Iwanicki (rocznica) ++ Iwanickich i Buczków 07:00 - + Józef, Seweryna(k), Ludwik ++ Wąsowicz 07:00 - + Janina Capała 07:00 - O pomyślną operację i szybki powrót do zdrowia dla Adriana 08:00 - + Mieczysław Wółkiewicz (30dz.) 12:00 - chrzest św. / bez mszy św./ Maja Król 13:00 - pogrzeb + Edward Rudzki 18:00 - chrzest św. podczas mszy św. o godz.18.00 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - + Bronisław (5r.), Danuta, Adela, Wanda, Jan, Stanisław ++ Wesołowskich, Nowaków, Turskich i Kobusów 18:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 18:00 - + Janusz Wiertel (od sąsiadów z bloku) |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2020-03-29 07:00 - + Wanda Żur - gregoriańska 07:00 - + Ryszard Trzpil(im) ++ Trzpilów, Pawlików, Ornatów, Słotwińskich, Muchów 08:30 - + Tadeusz Bucior (5. r. śm.), i zmarłych z rodziny Buciorów, Bielaków, Dudków, Winiarskich, Kowalików, Królów 08:30 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Świetej Rodziny dla Bożeny 08:30 - + Aleksander (52 r.śm), Lucyna ++ Krasowiczów 10:00 - + Józef w 9 rocznice, Janina w 8r. śmierci ++ Lenard 10:00 - + Maria Wokotrub, Piotr Wokotrub (11r.), Stefania Derek (6r.), Antoni Derek + bliscy zmarli z rodziny 10:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Piotrusia w 5 r. ur, Konrada w 16 r.ur. oraz dla Agnieszki i Jacka w 17 r.ślubu. 11:30 - + Jadwiga Długosz (19 r.śm) 11:30 - W rocznice 18 urodzin Gabrieli dziękczynna z prośba o dalsza opiekę 13:00 - Za Parafian. Chrzty 13:00 - + Tadeusz i Marianna Orzeł 18:00 - + Janina Domek (gregorianka) 18:00 - + Eugeniusz i Daniela Matwiejczuk, Jadwiga, Maria, Mirosław i Irena 18:00 - Wypominki roczne | 07:00, 08:30, 17:00, 18:00 X Poniedziałek, 2020-03-30 07:00 - + Janina Domek (gregorianka) 07:00 - W intencji rodziny Pawła i Alicji Skrzypków oraz dzieci Weroniki,Michałka i Mateuszka o Boże błogosławieństwo ,opiekę Matenki i Św.Józefa ,obronę Św.Michała Archanioła. 08:30 - + Wanda Żur - gregoriańska 17:00 - + Alina Banach (od sąsiadów) + Stanisław Banach (7r. śmierci) 17:00 - + Janusz Wiertel (od rodz. Fryc) 18:00 - + Zofia, Franciszek, Stanisław ++ Rodaków, Józef Wiktoria, Leszek ++Mielników, Jerzy Kołodziej 18:00 - + Ryszard Sowa (od Leszka z żoną) | 07:00, 08:30, 17:00, 18:00 X Wtorek, 2020-03-31 07:00 - + Wojciech (3. rocznica śmierci), Helena, Marianna, Kazimierz z rodz. Zdunków, + Lucyna, Stefan, Roman, Leokadia, Tomasz z rodz. Zagojskich 07:00 - + O miłosierdzie Boże dla Balbiny, Michała, Mariana, Stanisława, Czesławę,i wszystkie dusze zmarłe z rodziny Rudzińskich 08:30 - + Florentyna i Bolesław Wilk+ Franciszek Gąsak 17:00 - + Stanisław Wróbel (od sąsiadów) 18:00 - + Józef Machlarz (2 rocznica śmierci) 18:00 - + Jan Pietryka (od Roberta Pietryki z rodziną) |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14
Nabożeństwo Uwielbienia
W drugą niedzielę miesiąca, po wieczornej Mszy św. w kościele, odbędzie się nabożeństwo uwielbienia.
Zapraszamy wszystkich parafian do włączenia się do wspólnej modlitwy!
Data : 14 04 2024
|
15
Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Wolontariatu po mszy wieczornej o godz. 18.00.
Data : 15 04 2024
|
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |