Aktualności

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA

Święto Chrztu Pańskiego (12.01.2020r.)

  • Kalendarium: Niedziela (12.01) – Święto Chrztu Pańskiego; Piątek (17.01) – św. Antoniego.
  • Dzisiaj:

- święto Chrztu Pańskiego. Kończymy dziś liturgicznie czas Narodzenia Pańskiego.

- gościmy w naszej parafii alumna naszego seminarium, który będzie się z nami modlił i zbierał ofiary na potrzeby Seminarium;

- zapraszamy na Jasełka w wykonaniu dzieci. Po Mszy św. o godz. 10-ej dzieci z Przedszkola nr 7, a po Mszy św. o godz. 11-ej dzieci z przedszkola ATENA.

- w Dolnym Kościele od 11.00 do 14.15 dyżuruje nasz parafialny Wolontariat. Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie opłatkowe!

- o 17.00 Koronka, a później Nieszpory;

- po Mszy św. o 18.00 w Górnym Kościele Modlitwa Uwielbienia.

  • Jutro po Mszy św. wieczornej różaniec fatimski.
  • W czwartek będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  • W piątek Dzień judaizmu. Tym dniem rozpoczniemy tydzień modlitw o jedność chrześcijan
  • Ofiary na kościół: 50,60zł. Bóg zapłać!
  • Zapraszamy do nabywania prasy!
  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Stanisława Szymaniaka, l.90 z ul. Norwida; śp. Jakuba Miszkurka, l.76 z ul. Skarżyńskiego. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
  1. Modlitwa Serca: o pokój na Bliskim Wschodzie!
  1. Słowo życia: Jezus powiedział: Pozwól teraz, bo tak godzi się nam wypełnić WSZYSTKO, co sprawiedliwe!

KOLĘDA 2019/2020

Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9ej; bloki – od 15ej!

Poniedziałek (13.01) - Spadochroniarzy 1,1B,3,5,16A,16B

Wtorek (14.01) - Spadochroniarzy 7,16C; Stachonia 2,11; Ratajczaka 1,3,5

Środa (15.01) - Ratajczaka 15; Kamińskiego 11,13,15

Czwartek (16.01) - Kasperka 17; Skarżyńskiego 1A,1C,1D,3,3A,4

Piątek (17.01) - Skarżyńskiego 5,6,7,8,9

Sobota (18.01) - Domki: Popiełuszki, Stachonia, Ratajczaka, Kasperka, Spadochroniarzy, Widok, Przy Helikopterze, Racławicka, Szeroka, Czereśniowa, Przechodnia, Parcelowa, Kruczkowskiego; Racławicka 32,43,45

Poniedziałek (20.01) - Skarżyńskiego 10,12

styczeń 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  01 01 2020
2
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  02 01 2020
3
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  03 01 2020
4
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  04 01 2020
5
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  05 01 2020
6
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  06 01 2020
7
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  07 01 2020
8
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  08 01 2020
9
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  09 01 2020
10
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  10 01 2020
11
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  11 01 2020
12
Nabożeństwo Uwielbienia - 11 września 2016 r. godz. 19.00. W najbliższą niedzielę, po wieczornej Mszy św. w kościele, odbędzie się nabożeństwo uwielbienia. Zapraszamy wszystkich parafian do włączenia się do wspólnej modlitwy!
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  12 01 2020
13
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  13 01 2020
14
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  14 01 2020
15
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  15 01 2020
16
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  16 01 2020
17
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  17 01 2020
18
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  18 01 2020
19
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  19 01 2020
20
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  20 01 2020
21
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  21 01 2020
22
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  22 01 2020
23
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  23 01 2020
24
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  24 01 2020
25
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  25 01 2020
26
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  26 01 2020
27
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  27 01 2020
28
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  28 01 2020
29
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  29 01 2020
30
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  30 01 2020
31
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  31 01 2020