XI Niedziela zwykła (17.06.2018r)

*Kalendarium: Czwartek- św. Alojzego Gonzagi.

*Dzisiaj: Gościmy ks. Tomasza pracującego w Ekwadorze; taca na Seminarium; o 17.00 Koronka, a później nabożeństwo czerwcowe połączone z katechezą o Godzinkach; po Mszy św. wieczornej spotkanie pielgrzymów.

*Mamy zaproszenie na spotkanie dotyczące bezpieczeństwa na terenie powiatu świdnickiego. Odbędzie się ono w czwartek o godz. 9.00 w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej.

*A w piątek zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. Zapraszam tego dnia na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego na godz. 8.00.

*Mamy również zaproszenie na pielgrzymki do Gietrzwałdu – zarówno autokarową jak i pieszą. Szczegóły na tablicy ogłoszeń!

*Zapraszam już dziś na pielgrzymkę nauczycieli – 2 lipca, poniedziałek. Wyjazd o 5.30 z parkingu obok naszego kościoła.

*Zapraszamy do punktu prasy!

*Ofiary na kościół – 50, 100,700zł.

*Polskie dzieci z Litwy i Białorusi w Świdniku (25.06-4.07). Prośba o noclegi!

*W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Stanisława Bielaka, l.77 z ul. Racławickiej; śp. Edwarda Drozda, l.72 z ul. Kilińskiego; śp. Zdzisława Zająca, l.78 z ul. 3 Maja. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

*Słowo życia: Jezus w wielu przypowieściach głosił naukę tłumom, a osobno objaśniał wszystko swoim uczniom!