III Niedziela Wielkanocna (15.IV.2018r)

• Dzisiejsza niedziela rozpoczyna „Tydzień biblijny”. To narodowy dzień czytania Pisma św. W tym roku lekturą jest list do Rzymian. Można wziąć karteczkę, odnaleźć w Piśmie św. i przeczytać. Każdego dnia podczas Mszy św. wieczornych będą specjalnie przygotowane komentarze do czytań. We wtorek gościć będziemy ks. Marcina Zielińskiego, który poprowadzi rozważanie biblijne. Na zakończenie Tygodnia Biblijnego zapraszamy na nabożeństwo „Drogi Światła”. Będzie to w przyszłą niedzielę, godz. 17.00. Nad całością czuwa nasza grupa Kręgu Biblijnego.
  • Dzisiaj kolejna niedziela „Ewangelizacji na placach”. Zapraszamy na plac przy fontannie. Wyjście sprzed Kościoła o godz. 15.00.
  • Dzisiaj także w naszej parafii przeżywamy „Dzień wspólnoty” Oazy Domowego Kościoła. Początek o 15.00.
  • O 17.00 Koronka, później Nieszpory.
  • Dziś o godz. 19.00 w domu parafialnym spotkanie Akcji Katolickiej.
  • Jutro 16 dzień miesiąca. Na mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencjach zbiorowych przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Po mszy św. możliwość ucałowania relikwii świętego!
  • W ubiegły czwartek odbył się Marsza dla Autyzmu. W związku z tym wydarzeniem mamy zaproszenie do MOK-u w najbliższy piątek na 18tą. Dla autyzmu wystąpią świdniccy artyści. Wstęp wolny!
  • W sobotę o 17.30 kolejna konferencja dla narzeczonych.
  • Ważne! Prosimy wszystkich naszych pacjentów z Medyka – Świdnik ul. Al. Lotników Polskich 22 o pilne zgłaszanie się do przychodni celem składania nowych deklaracji, abyśmy jak najszybciej mogli ponownie przyjmować! W godzinach 8-17 codziennie!
  • Ks. Grzegorz, którego gościliśmy w ubiegłą niedzielę przesyła podziękowanie za dar modlitwy oraz ofiary pieniężne. Zebrał 6560zł
  • Bóg zapłać za ofiary pieniężne: 100zł; 100zł; 100zł; 500zł.
  • W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Lecha Maja, l. 69; śp. Lucję Krzeczkowską, l.82; śp. Janinę Gryciuk, l.85 z ul. 3-Maja; śp. Feliksa Żabickiego, l.92. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
  • Słowo życia: Jezus powiedział: Mesjasz będzie cierpiał i trzeciego dnia zmartwychwstanie. W imię Jego głoszone będzie nawrócenie i odpuszczenie grzechów wszystkim narodom!