Ogłoszenia

OGŁOSZENIA

III Niedziela Wielkanocy (14.04.2024r.)

*Dzisiaj: - Niedziela biblijna i początek Tygodnia biblijnego. Już dziś dziękujemy siostrom i braciom z Kręgu Biblijnego za pomoc w przeżywaniu tego czasu poprzez: przygotowane cytaty biblijne, oprawę Mszy św. o 10 i w pozostałe dni o 18-ej, a także Drogę Światła; - gościmy ks. Zdzisława Szostaka – w-ce rektora MSD w Lublinie. Dziękujemy za wspólnotę modlitwy i głoszone homilie. Jest z nami także kleryk, który będzie rozprowadzał Itinerarium; - Kiermasz ciast prowadzony przez Nutki Chwały; - od 11 do 14 dyżur Wolontariatu; - o 11.30 Msza św. a później spotkanie dla dzieci z poza naszej parafii przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej; - po Mszy św. wieczornej Modlitwa Uwielbienia;

*Jutro po Mszy św. wieczornej Droga Światła i spotkanie Wolontariatu.

*We wtorek, 16 kwietnia, podczas Mszy św. o 18 abp Stanisław Budzik udzieli sakramentu bierzmowania przygotowanej młodzieży.

*W sobotę pierwsza konferencja dla narzeczonych.

*W przyszłą niedzielę spotkanie dzieci klas trzecich sp nr. 5 przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Roz[poczynamy Mszą św. o 11.30.

*W przyszłą niedzielę będziemy gościć bpa Radosława z Ukrainy.

*Także w przyszłą niedzielę II tura wyborów na burmistrza miasta Świdnika. Bardzo zachęcam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

*W czerwcu pielgrzymka do Lichenia i Torunia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

*Ofiary: 300,1000,zł.

*Trwamy przed Bogiem w ufnej modlitwie za Ukrainę i Ziemię Świętą!

*Modlimy się: za ks. abpa Stanisława, o pokój, za naszą Ojczyznę, za dzieci i młodzież, za dzieci poczęte a jeszcze nie narodzone, (dzisiaj marsze w obronie życia), za rolników, za kandydatów do bierzmowania… .

Zmarli: śp. Jan Mróz, l.79 z ul. Racławickiej; śp. Henryk Kierepka, l.90 z ul. Widok; śp. Andrzej Olcha, l.74 z ul. Olchowej. Wieczne odpoczywanie…

Wieczne odpoczywanie…

*MS: w obronie życia nienarodzonych i o oświecenie sumień dla parlamentarzystów..

*Słowo życia: Jezus rzekł: Pokój wam!