XI Niedziela Zwykła (18.06.2017r)

• Kalendarium: 21.06. (środa) – św. Alojzego Gonzagi; 23.06 (piątek) – Najświętszego Serca Pana Jezusa; 24.06. (sobota) – Narodzenie Jana Chrzciciela.
  • Dzisiaj XI niedziela zwykła w ciągu roku.
  • Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie.
  • Dzisiaj o godz. 17.00 koronka, a o 17.15 nabożeństwo czerwcowe.
  • Dzisiaj także Festyn Rodzinny w Muszli Koncertowej. Początek o godzinie 15.00
  • Szukamy rodzin, które są gotowe przyjąć młodzież polską z Białorusi w dniach 25-5 lipca. Trzeba im zapewnić noclegi, śniadania i kolacje.
  • W związku z wyborami do rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdniku inicjatywa „Spółdzielnia dla Mieszkańców” zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące procedury wyboru rady nadzorczej i sposobu głosowania. Spotkania odbędą się dzisiaj o 14.15 w „Szkole Piątce” i o 18.15 w SP nr. 7.
  • W czwartek o godz. 16.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego uczniów klas trzecich naszego gimnazjum. Zapraszamy młodzież, rodziców i nauczycieli.
  • W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. dla dzieci i młodzieży naszych szkół o godz. 8.00.
  • Od dziś rozpoczynamy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Archikatedry! Wyruszamy 3 lipca o godz. 15.00.
  • Ksiądz Jerzy Piluś, który posługuje w Abchazji przesyła podziękowanie za ofiary pieniężne, które zbierał w naszej parafii.
  • Już dziś zapraszamy na pielgrzymkę nauczycieli. Wyjazd 2 lipca o 5.30 i tego samego dnia powrót.
  • Zapraszamy do punktu prasy!
  • Ofiara na kościół – 100zł; 100zł. Bóg zapłać!
  • Modlimy się dziś za prześladowanych chrześcijan w Kenii.
  • W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Kazimierę Machulską, l.71 z ul. Racławickiej. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…
  • Słowo życia: Jezus powiedział: Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo!