Wielki Post - I Niedziela (18.02.2018r.)

*KALENDARIUM: Czwartek (22.02) - Katedry św. Piotra.

* Dzisiaj o 17.00 Koronka, a później Gorzkie Żale z katechezą.

* Kończy się dzisiaj Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu: „Trzeźwość egzaminem wolności”.

* W okresie Wielkiego Postu będą odprawiane nabożeństwa. Zapraszamy najpierw na Drogę Krzyżową w każdy piątek: dzieci o 16.30 w Dolnym Kościele, dorośli o 17.15 w Górnym Kościele i młodzież o 19.00 w Dolnym Kościele. Gorzkie Żale z katechezą w każdą niedzielę o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach można otrzymać odpust zupełny.

* W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich mieszkańców Świdnika w związku z rocznicą zawierzenia naszego miasta MB Fatimskiej. Tego dnia MOK zaprasza na film „Fatima – orędzie wciąż aktualne” na godz. 13.00. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w zakrystii lub w kasie kina.

* Zapraszamy do naszego punktu prasy!

* Bóg zapłać za ofiary, które wpłynęły na potrzeby kościoła: 200zł; 200zł.

* W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Teresę Furmaniuk, l.71 z ul. 3 Maja; śp. Henryka Całkowskiego, l.80 z ul. Głowackiego; śp. Zuzię Mazur – dziecko urodziło się martwe. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

* Słowo życia: Jezus powiedział: Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!