II Niedziela Zwykła (16.01.2022r.)

*Kalendarium: Poniedziałek (17.01) – św. Antoniego; Środa (19.01) – św. Józefa Pelczara; Piątek (21.01) – św. Agnieszki.

*Dzisiaj: - kandydaci do bierzmowania mają Mszę św. o 11.30 a po niej spotkanie formacyjne; - o 17.00 koronka, a później nieszpory; - gościmy dn-a Wiktora. Jego obecność to znak łączności naszej parafii z seminarium duchownym, które wspieramy dziś i modlitewnie i materialnie.

*Jutro dzień judaizmu i początek modlitw o jedność chrześcijan..

*W tym tygodniu w piątek „Dzień babci”, a w sobotę „Dzień dziadka”. Dlatego w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 błogosławieństwo indywidualne wszystkich babć, dziadków i ich wnuków. *Jutro dzień judaizmu **

*W sobotę o 16.30 kolejne spotkanie dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Zapraszamy do sali św. Matki Teresy z Kalkuty.

*W sobotę koncert kolęd chóru „Arion” w MOK-u o 17.00.

*W przyszłą niedzielę koncert „Kolęda dla Świdnika”, którego organizatorem jest Spółdzielczy Dom Kultury. Zapraszamy po Mszy św. o 18-ej. Wystąpią: chór „Tercja”, zespół śpiewaczy „Bolero” i zespół wokalny „Quenya”.

*W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o 10-ej. Na tej właśnie Mszy św. zostaną uroczyście wprowadzone do naszej świątyni relikwie bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

*Zapraszamy do czytania prasy. Otrzymaliśmy więcej egzemplarzy GN ze względu na to, że piszą w nim o naszej parafii. Zapraszamy do lektury!

*Ofiary na Kościół: 20,20,30,100,100,111,200,. Bóg zapłać! Dziękuję również wszystkim, którzy składają ofiary kolędowe do przygotowanej puszki.

*KOLĘDA! Dzisiaj na 13-tą zapraszamy mieszkańców z ulicy Niepodległości, a na Mszę św. o 18-ej mieszkańców ulic: św. Brata Alberta, Kamińskiego, Kasperka, i Ratajczaka. W środę, 19-go zapraszamy na Mszę św. o 18-tej mieszkańców ulic: Skarżyńskiego, Spadochroniarzy i Stachonia, a w przyszłą niedzielę na Mszę św. o 13-ej mieszkańców ulic: Reja, Bankowa, Czereśniowa, Kilińskiego i Parcelowa.

*KOLĘDA 2021/2022. Zakończyliśmy wizytę kolędową. Składamy Bogu dzięki za dar wspólnej modlitwy i spotkań.

*Zmarli: śp. Urszula Zakrzewska, l.85 z ul. Wyspiańskiego; śp. Leokadia Wiland, l.85 z ul. Skarżyńskiego; śp. Zdzisław Waszczyński, l.60 z ul. Kościuszki. Wieczne odpoczywanie…

*MS: o uzdrowienie relacji społecznych!

*Słowo życia. Zróbcie wszystko, cokolwiek Jezus wam powie!