XIV Niedziela Zwykła (5.07.2020r)

*Kalendarium: Poniedziałek (6.07) – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; Środa (8.07) - św. Jana z Dukli; Sobota (11.07) – św. Benedykta (patrona Europy).

* Dzisiaj: - po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych;

- o 11.30 Pierwsza Komunia Święta dzieci z Montesori.

- ks. Adam i ks. Kacper odprawią Mszę św. prymicyjną o 19.

* W sobotę będziemy modlić się w ramach obchodów 40 rocznicy świdnickiego lipca. Dlatego o godz. 18.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w której chcemy dziękować Bogu za Jego wielkie dzieła i wypraszać dalsze Jego błogosławieństwo dla naszego zakładu, ale także dla naszych rodzin, naszego miasta, i całej Ojczyzny. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową: www.swidnickilipiec.pl

*W przyszłą niedzielę przy naszym kościele będzie prowadzona akcja pobierania krwi w godzinach 8.15-13.30.

*Rozpoczęły się i już zakończyły zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę! Grupa „13” pielgrzymuje 7 i 12 sierpnia. Na każdy z tych dwóch dni zapisało się po 40 osób. Można także składać intencje pielgrzymom na fundusz „Idę z tobą”

*Od dzisiaj we wszystkie niedziele wakacyjne i w uroczystość Wniebowzięcia NMP porządek Mszy św. wakacyjny: 7, 8.30, 10, 11.30, 19.

*Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej!

*Ofiary na kościół: 50, 70 (chorzy),1000.Konto: 10, 10, 15, 20, 100, 100, 200.

*Modlimy się: o rychłą beatyfikację Prymasa Wyszyńskiego, za dzieci komunijne, przebywających na wakacjach i urlopach i za naszą ojczyznę.

*W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Eugeniusza Bożyka, l.70 z ul. Środkowej; śp. Ewę Szalecką-Gronek, l.62 z ul. Szerokiej. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

*Słowo życia: Jezus powiedział: Wysławiam cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi!