V Niedziela Zwykła (10.02.2019r.)

Kalendarium: Czwartek (14.02) – świętych Cyryla i Metodego.

*Dzisiaj w godzinach od 12.30 do 14.15 pełni dyżur nasz parafialny zespół Wolontariatu. Zapraszamy do Dolnego Kościoła, a jutro na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne.

*Dzisiaj o 17.00 Koronka, a później Nieszpory z katechezą o Godzinkach.

*Po Mszy św. wieczornej – Modlitwa Uwielbienia. Zapraszamy!

*Jutro Światowy Dzień Chorego. Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 podczas której będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych.

*W środę - 13 dzień miesiąca. Zapraszamy po Mszy św. wieczornej na różaniec fatimski.

*W sobotę - 16 dzień miesiąca. O 18ej Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii świętego.

*Podczas wizyty kolędowej wielu parafian prosiło, byśmy dbali o nasze nowe ławki. Chodzi zwłaszcza o klęczniki w ławkach, by nie brudzić ich butami, bo później trudniej jest w takim miejscu uklęknąć.

*Po Mszach św. są długie kolejki do stolika z intencjami. Prośba do tych, którzy zamawiają wiele intencji by robić to w kancelarii parafialnej.

*Dzieci i młodzież rozpoczęli ferie zimowe. Modlimy się, by był to dla wszystkich odpoczywających czas błogosławiony.

* Zapraszamy do naszego punktu prasy!

* Ofiary na Kościół: 50,50. Bóg zapłać!

*W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Teresę Frygę, l.67. Modlimy się za śp. Abpa Józefa Życińskiego w 8 r.śm. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

* Słowo życia: Jezus powiedział: Wypłyń na głębię!