Niedziela | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00, 12:00, 16:30, 18:00 X Piątek, 2024-03-01 07:00 - + Zofia Dudka (gregorianka) 07:00 - O Miłosierdzie Boże dla konających oraz dusz w czyśćcu cierpiących. 12:00 - + Sabina Lipniowiecka (cmentarz - Lublin, ul. Unicka) 16:30 - O Boże wstawiennictwo i opiekę, O wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny, Łukasza, Hani, Uli i Emilki 18:00 - +Czesława Ignatowicz (gregorianka) 18:00 - Wynagradzająca NSPJ | 07:00, 08:00, 11:00, 18:00 X Sobota, 2024-03-02 07:00 - + Zofia Dudka (gregorianka) 07:00 - +Krzysztof Kardyga w intencji od rodziny Chyćko i Mielnickich. 07:00 - + Kazimiera Kujawa, Mieczysław zm. z rodz. Kujawa, Kozłowski, Helena Samorczenko 08:00 - + Józef Samoń 08:00 - + Anna Tuszyńska 11:00 - Chrzest (bez Mszy) Michał Jan Wróbel 18:00 - + Lucyna Smolińska (od sąsiadów) 18:00 - Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi 18:00 - Dziękczynna za rodzicielstwo adopcyjne i zastępcze Wiktorii Bartczak i Julii Bartczak | |||||
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2024-03-03 07:00 - + Ryszard Edward Cieniuch ( z of. sąsadów z Skarżyńskiego 12) 07:00 - + Ryszard Modrzejewski ( z of. przyjaciół ze wspólnoty) 08:30 - +Zenon, ++Dziachan, ++Karpacz 08:30 - + Zofia Dudka (gr) 08:30 - + Piotr, Marianna Marian, Grażyna, Agata, Jan ++ Snopczuków, Józefa, Ignacy ++Wyszyńskich; dusze w czyśćcu cierpiące 10:00 - + Genowefa, Franciszek, Małgorzata, Jan, Józef, Stanisława ++ Sobiesiaków, Rozwadowskich +Tadeusz Podsiadły 10:00 - + Mieczysław Majrański 10:00 - Msza św. za zmarłych:+ Helena + Halina + Kazimiera + Józefa + Bronisław + Franciszek z rodziny Olechów. + Julianna + Michał + Józef z rodziny Skorków. + Bronisława + Feliksa + Antoni + Stanisław z rodziny Misztalów 11:30 - Do Ducha Świętego o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej z okazji 12 urodzin Jakuba i 10 urodzin Leny i 40 urodzin Krzysztofa 11:30 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Mikołaja . z okazji 10. urodzin 13:00 - za parafian 13:00 - + Tomasz, Bronisława, Józef, Zofia, Tadeusz, Elżbieta, Janusz ++Tracichlebów 18:00 - +Urszula,Jarosław Andrzejuk +Danuta,Stanisława,Zenon Borkowscy | 07:00, 18:00 X Poniedziałek, 2024-03-04 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 07:00 - +Kazimiera KACPERSKA w intencji imieninowej 07:00 - + Zofia Łabiga rś +Edward +Stanisław ++Łabigów ++Pietrzaków 18:00 - + Barbara Mach (od rodziny Grabarczuków) 18:00 - + Artur Chruśliński w 10 r.śm. 18:00 - O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Janiny Flis 18:00 - + Julian Gała 29rś Antoni Genowefa +Jan Helena Jan Jerzy ++Wołyńców | 00:, 07:00, 11:00, 18:00 X Wtorek, 2024-03-05 00: - 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 07:00 - + Kazimierz, Barbara i Alojzy Kosior, Zofia, Józefa, (k), Jerzy ++ Kozłowskich 07:00 - Dziękczynno-błagalna w 11 rocznicę urodzin Zyty, dziękując za dar życia oraz jej Anioła Stróża, z prośbą o błogosławieństwo Trójcy Przenajswiętszej, ochronę św. Rodziny, wstawiennictwo św. Zyty z Lukki. 11:00 - + Janina Prokop (cały pogrzeb na Unickiej) 18:00 - + Stanisław Chmiel 18:00 - + Barbara Mach (int. od Wolontariatu) 18:00 - Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego 18:00 - Dziękczynna z racji urodzin Katarzyny i Mateusza z prośbą o dalsze Boze błogosławieństwo 18:00 - o łaskę wiary, nawrócenia, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Łukasza 18:00 - + Stefania, Bolesław, Tadeusz Wawszczak, Stanisław Fabian, Marian Blicharz, Janina, Władysław, Marcin, Stanisław Kozik, Zygmunt Krysa 18:00 - Z raacji urodzin Anny o błogosł Boże opiekę MB i dary Ducha Św. 18:00 - + Helena Cedrzyńska (im.) 18:00 - + Robert Korzec - od rodziny 18:00 - + Zofia Lawińska 3 RŚ 18:00 - + Jerzy Kochnio 18:00 - o łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej, Boże błogosławieństwo dla Marysi i Maćka Płaczkowskich 18:00 - +Janina Prokop (od Rodziny) 18:00 - +Zofia +Marian Zawada, +Mieczysław i +Marianna ++Borowicz, +Bolesław Krasa +Irena Stusińska 18:00 - + Wiktoria, Mieczysław, Józef, Seweryna ++ Wrzszczów, Sutryków, Gruszczyków, Anna Stefańczyk 18:00 - O zdrowie dla Kazimiery z racji imienin. O zdrowie dla Bogdana. W intencji Sławka w 60 rocznicę urodzin 18:00 - + Zygmunt Machulski w 8 r.śm., Kazimiera, Robert, Marianna Błaszczak, Grażyna, Michał, Stanisław, Janina Bartoszek 18:00 - O Boze bł. dla córki, zięcia i wnuka oraz o szczęśliwe rozwiązanie. Dziękczynna za otrzymane łaski 18:00 - ++ Scibura, Borowik, Orzeszko, Kasprzak 18:00 - + Julianna Tolak (34 r. śm.), Julian, Krysztof ++ Tolaków + Krysztof Mitura 18:00 - + Grzegorz Mielnik, Anna, Janina, Władysława, Stanisław, Piotr ++ Kołnierzaków, Helena, Zbigniew, Robert, Barbara ++ Kołaczyk, Kazimiera, Marian, Barbara ++ Zarzecznych 18:00 - O Boże miłosierdzie, dary Ducha Świętego opiekę Matki Najświętszej o wszelkie potrzebne łaski dla Lucjana | 07:00, 18:00 X Środa, 2024-03-06 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 07:00 - Z racji imienin Heleny dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o światło Ducha Świętego 07:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego, opieki Matki Bożej dla Jana z okazji 87 urodzin 18:00 - W 3 rocznicę śmierci Adama Kordusiaka 18:00 - + Weronika i Józef Jaromin 18:00 - + Kazimierz Jachowicz 23 r. sm. zm. z rodz. Jachowiczów i Jaroszów | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2024-03-07 07:00 - +Genowefa Pioś w intencji od koleżanek z pracy. 07:00 - O powrót do zdrowia dla Bogusłąwa 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 07:00 - + Helena i Stanisław ++Kruków i Aleksandrowiczów 18:00 - + Wanda Kociuba (od koleżanek z pracy) 18:00 - +Zofia Mazur w 2rś, +Karol Pasek w 24rś. ++Pasek ++Podgórscy. 18:00 - + Maria Józef 29rś Roman ++Wyrostków | 07:00, 18:00 X Piątek, 2024-03-08 07:00 - + Franciszek Migryt w 42 r.śm., Agata, Jadzia, Józefa(k), Karol, Halina, Lucjan ++ Brzyskich; Adam Szopuk 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 07:00 - + za dusze w czyśćcu cierpiące 18:00 - + Maria Adamczyk 18:00 - + Wiesława Stawniczy (int. syna Andrzeja z żoną) 18:00 - + Bronisława Gągoł (k) w 30 r.śm., Jerzy i Tadeusz. 18:00 - +Jerzy 18:00 - O nawrócenie dla Krzysztofa i Marleny. | 07:00, 08:00, 12:00, 18:00 X Sobota, 2024-03-09 07:00 - + renata Flis (od Patrycji i Marcina kulińskich) 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 07:00 - + Ryszard Edward Cieniuch ( z of. sąsadów z Skarżyńskiego 12) 08:00 - O zdrowie dla Kacpra 08:00 - +Józef Gryka 08:00 - + Julia i Wacław Misiaczukowie, Krystyna i Marian Jaszczakowie 08:00 - + Stanisław Sieradzan 12:00 - + Genowefa Mankiewicz 18:00 - + Marek Kropornicki w 6 r. śm. 18:00 - + Janusz Chorab w 26 rocznicę śmierci, ++ Chorabów, ++ Chojnowskich, ++ Kulików, ++ Jachaczów 18:00 - + Irena Łaban 19rś +Władysław +Roman ++Łabanów ++Lisowskich |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2024-03-10 07:00 - + Edward Królik, Irena Królik zm z rodz. Królików Czesław Berecki 07:00 - +Janina Jeruzal w 10rś, +Marian, +Katarzyna ++Jeruzal 08:30 - + Zofia Dudka (gr) 08:30 - + Stanisława, Władysław, Genowefa, Bolesław, Edward ++ Zaborek, Marianna, Michał, Józef, Zofia, ++ SZejgiec , Henryka Furgał, +Edward 10:00 - Za zmarłych z rodziny 10:00 - + Stanisław Bytys 9 r. śm. 10:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Krystyny z okazji 96 urodzin i imienin 11:30 - + Antoni, Krystyna, Kazimierz Olucha, zm z rodz. Oluchów i Głowni 11:30 - Dziękczynna z okazji 11 urodzin Karola z prośbą o łaskę zdrowia i dary ducha Świętego 11:30 - O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Mai z racji 15 urodzin 13:00 - za parafian 13:00 - + Danuta Kosacka 18:00 - + Aleksandra Skórska 19 RŚ +Stanisław Bogdan Katarzyna ++ Skórskich Krysów Piaseckich 18:00 - +Janina Sowińska 23 rś + Anna i Stefan ++Sowińskich + Maria , Marianna , Andrzej , Eugeniusz Huk | 07:00, 18:00 X Poniedziałek, 2024-03-11 07:00 - Do Ducha Świętego o uswięcenie serc i umysłów wszystkich wiernych 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 18:00 - +Barbara Mach w intencji od Urszuli i Jacka Szabatowskich. 18:00 - W intencji parafialnego Wolontariatu: o Boże błogosławieństwo dla wolontariuszy i podopiecznych oraz życie wieczne dla zmarłych 18:00 - Stanisław Bugała 7 r. śmierci | 07:00, 13:00, 18:00 X Wtorek, 2024-03-12 07:00 - + Janina Ponikowska w 2 r.śm. ++ Ponikowskich 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 07:00 - + Wiesław Pawelec 13:00 - + Jan Mataczyński 18:00 - W 24 rocznicę śmierci Antoniego, za zmarła Janinę i zmarłych z rodziny Kaniow 18:00 - + Krystyna Zbigniew ++Chyłów 18:00 - W intencji zmarłych Eugeniusza i Krzysztofa Kropornickich | 00:, 07:00, 12:00, 18:00 X Środa, 2024-03-13 00: - 07:00 - + Ignacy Dudek (od koleżanek i kolegów córki Moniki) 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 07:00 - +Zofia Hawrył w intencji od kółka różańcowego Matki Kościoła w Świdniku. 12:00 - + Tomasz Tarnas - POGRZEB 18:00 - + Kazimierz Abel 1 r. śm. 18:00 - + Krystyna Malarz (w dniu imienin) 18:00 - Dziękczynna w 161 r. istnienia Straży Honorowej NSPJ z prośbą o Boże błog i potrzebne łaski dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2024-03-14 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 07:00 - + Henryk Węgorowski 07:00 - + Eugenia Ewa Szwedków w 2 r.śm. 07:00 - + Janina, Julian, Stefan, Stanisław ++ Wiśniewskich 18:00 - Dziękczynna za dar życia i wszystkie otrzymane łaski oraz prośba o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 46 rocznicę urodzin Anety Kosierb. 18:00 - Za zmarłą Irenę Sikorską w 1 rocznicę śmierci 18:00 - + Krzysztof Kardyka (od p. Wójta i pracowników urzędu gm. Głusk) | 07:00, 18:00 X Piątek, 2024-03-15 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 07:00 - + Anna i Antoni Baran 07:00 - + Mieczysław Zwolak (24r.ś) + Krystyna, Andrzej, Anna ++ Zwolak 18:00 - + Stefania Jóźwik 14rś + Wacław Jóźwik ++ Jóźwików Włodarczyków 18:00 - + Ignacy Siotor (od przyjaciół: Krystyny i Edwarda) 18:00 - O dar nieba dla zmarłego Longina Lipko oraz za zmarłych z rodziny Lipko i, Jóźwik. 18:00 - +Jan, Wanda, Stanisław i +Julian, ++Pendrak. +Kazimierz Kurzępa. | 00:, 07:00, 08:00, 11:00, 13:00, 18:00 X Sobota, 2024-03-16 00: - 07:00 - + Zofia Dudka (gr) 07:00 - +Kazimiera Kuna w 1rś, +Józef Kuna 21rś. ++Bartoszcze, ++Kuna. 07:00 - + Zdzisław Wyrostek 08:00 - + Dariusz Dziatkiewicz 08:00 - + Danuta Tatara 08:00 - + Barbara Figurska 08:00 - + Krystyna Polberg 11:00 - + Stanisław Jóźwik 13:00 - +Mateusz Chról. 18:00 - + Barbara Kazior 18 rocznica śmierci 18:00 - +Władysława w intencji od chrześniaka Grzegorza z rodziną. 18:00 - W intencji naszej Ojczyzny (druga z 12 Mszy św. zamówionych przez naszego parafianina) 18:00 - + Małgorzata Cel (int. od Oli i Bogdana) 18:00 - + Arkadiusz Gajewski w 15 miesiąc po śmierci 18:00 - Zbiorowa (św. Jan paweł II) 18:00 - + Władysława Zygmunt Kawałek 18:00 - + Maria, Mariusz Bogdanowicz, Janusz Zinkiewicz, Krystyna Węglńska 18:00 - + Ryszard Kolanecki 4 RŚ 18:00 - + Jadwiga Krusińska 10 RŚ 18:00 - O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy 18:00 - + Wanda Słowik 3 RŚ 18:00 - + Genowefa Mankiewicz (od mieszkańców bloku) 18:00 - O uzdrowienie duszy i ciała dla Wojciecha oraz Izabeli i Bartłomieja, O Dary ducha Święteego i opieke MB i sw. Jozefa dla siostry Ancilii z okazji 60 urodzin. 18:00 - Za Tadeusza Michalaka w piątą rocznicę śmierci 18:00 - + Krystyna i Jan Ewert 18:00 - + Za zmarłą Mamę: Halina - Zofia ( 1 rocznica śmierci ) 18:00 - + Bolesław Kowalski w 25 r.śm., 18:00 - + Janina Prokop 18:00 - + Jan Jaszczuk ( 3 rocznica śmierci ) 18:00 - + Ryszard Szczuka - od sąsiadów 18:00 - +Piotr Sawicki w 23rś, + Kazimierz Najdzioński 2 rś + Maria Najdziońska +Zofia Sawicka + Edward Sawiccy +Janina Capała ++Sawickich Capałów Olszaków Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosł i opiekę MB i o zdrowie dla całej rodziny. Za mikołaja z okazji 10 urodzin o opiekę Matki Bożej i zdrowie. 18:00 - O zdrowie i potrzebne Łaski dla Heleny 18:00 - O życie wieczne dla Piotra Sobieszka w 8 rocznicę śmierci, +Krystyna i +Józef ++Sobieszek, +Marianna i +Józef ++Gawrońscy. 18:00 - +Bogumiła i +Tadeusz Niedzielscy. +Czesław Szlendak 18:00 - Dziękczynna za otrzymane łaski 18:00 - + Orzeszko, Jędrusyna, Borowik, Ścibura, Tkaczyk, Kluziak, Kasprzak 18:00 - Za zmarłą Irenę Sikorską w pierwszą rocznicę śmierci 18:00 - + Robert 18:00 - Za zmarłych Marię, Józefa i Bolesława. Za spokój ich duszy i zbawienie wieczne. 18:00 - + Mariusz Jurecki (1 r. śm.) ( ofiara Teresy Gugała) 18:00 - Dziękczynna w 30 rocznicę urodzin Agaty z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i prowadzenie Ducha Świętego oraz opiekę Maryi. + Krzysztof 9 RŚ 18:00 - + Marek Zieliński 18 RŚ 18:00 - + Tomasz Tarnas - ofiara od Sąsiadów. |
00:, 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2024-03-17 00: - 07:00 - + Janusz Wiśniewski 2 r. śm. 07:00 - + Anna Karpik (od koleżanek i kolegów z pracy) 08:30 - + Zofia Dudka (gr) 08:30 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Bartoszka z okazji 18 urodzin oraz potrzebne łaski dla siostry Zuzanny 08:30 - + Tadeusz Bucior w 9 r.śm. ++ Buciorów, Bielaków, Dudków, Winiarskich, Kowalików, Królów, Nóżków; Jadwiga Całka 10:00 - + Władysław Muchowski,+ Zenobia i Stanisław Tenerowiczowie, Zbysław Biały, Bronisława Muchowska, Wiesław Szczepiński 10:00 - + Janina Motyl w 23 r.śm., Edward Fabian (wsp. im.) 11:30 - Intencja dziękczynna z prośbą o Boze błogosławieństwo i opieke Matki Bożej dla Antosia z okazji 8 urodzin 11:30 - Dziekczynna z prosba o BOze bl, potrzebne Łaski i ary DS, opieke MB dla Magdaleny i Mai zokazji 13urodzin. 13:00 - za parafian 13:00 - O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Tymoteusza z racji 13 urodzin 18:00 - Za duszę ŚP Bazylego Harasymow w 30 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny Harasymow i Ciapcińskich. 18:00 - + Artur Karwat 2 r. śm. zm. z rodz. Kowalskich, Karwatów i Tomczyków | 07:00, 10:00, 18:00 X Poniedziałek, 2024-03-18 07:00 - +Janina Tatarska w 11 rś, +Wiesław Skuza w 4rś. 07:00 - + Antoni, Janina, Kazimierz, Małgorzata Olucha ++ Olucha, ++ Głownia, ++ Jarosz 10:00 - + Zbigniew i Urszula, + Stefania i Feliks, ++ za dusze zmarłych z rodzin: Majsterków, Gugałów, Flontów, Górniaków, Bieniasów, Staniaków, Borzęckich, Sinickich, Białkowskich 10:00 - + Aleksandra w 12 r.śm., 18:00 - + Zofia Dudka (gr) 18:00 - + Józef, Genowefa, Julianna 18:00 - Dziękczynna z racji 25 urodzin Krystiana z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 18:00 - + Katarzyna Bochniarz w 18 r.śm., Stanisław, Lucyna i Krystyna | 07:00, 10:00, 12:00, 18:00 X Wtorek, 2024-03-19 07:00 - + Bożena Kopiuk (im.) 07:00 - O laskę dobrej śmierci dla członków Apostolstwa Matki Bożej Dobrej Śmierci prze z przyczynę św. Józefa 07:00 - + Józef (16r. śm.), Henryka Kot; zm. z rodz. Celegratów i Kotów 10:00 - + Piotr Nowosadzki 8 rś. 10:00 - +Janina Krawczyk (33r. śm.), +Antoni ++Krawczyk, ++Rachańscy. 12:00 - Dziękczynno błagalna w 20r. urodzin Aleksandry Czop 18:00 - + Zofia Dudka (gr) 18:00 - + Józefa Karwat - od sąsiadów z klatki 18:00 - Zbiorowa (św. Józef) 18:00 - O pomoc i prowadzenie Ducha świętego Ani na egzaminie specjalizacyjnym. 18:00 - + Józef Dobrzcki +Józef Waraszko +Anna Dobrzycka-Waraszko ++Zbigniew Władysława Salomea ++Lipa 18:00 - + Edward Mateńko (imieninowa) 18:00 - o Błogosł Boże , opiekę MB i o zdrowie duszy i ciała dla Józefa 18:00 - + Antoni w 38 r.śm., ++ Górów, Duszejków 18:00 - + Stanisław Dziadosz 18:00 - + Krystyna Józef Opalińscy 18:00 - +Maria Szeptuch (6 r ś), + Roman Szeptuch 18:00 - O dobre przygotowanie do sakramentu małżeństwa dla Izabeli i Karola 18:00 - o życie wieczne dla Małgosi w pierwszy miesiąc po śmierci 18:00 - + Kazimierz Ćwikliński w 16 r. śm., Wacława(k) i Albin ++ Ćwiklińskich 18:00 - + Małgorzata o łaskę zbawienia 18:00 - O zdrowie i potrzebne łaski oraz opiekę MB i św. Józefa dla Zbigniewa O zdrowie, błogosł Boże, opiekę św Józefa dal s. Ancilli 18:00 - Dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Martynki o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej 18:00 - o dar Nieba dla śp. Józefy Malugi z okazji jej imienin 18:00 - W 70:rocznicę urodzin dziadka Zbyszka, z prośbą o nawrócenie, żywą wiarę i wstawiennictwo NMP Matki Boskiej.(płatność przelewem) - (wymaga potwierdzenia) 18:00 - Za spokój duszy ś. p. Józefa Ciołek w 27 rocznicę śmierci Zofii Ciołek w 14 rocznicę śmierci Marka Ciołek w kolejna rocznicę śmierci 18:00 - Świety Józefie polecam Bożenę i jej rodzinę dzieci i wnuki proszę o wiarę i Dary Ducha Świetego, o mieszkanie dla Agnieszki i Damiana. 18:00 - + Bronisława Wołoszczak, Eugeniusz, Czesław ++ Kurzawskich, Władysława, Roman Proć 18:00 - Dziękczynna za łaski otrzymane za przyczyną Św. Józefa z intencją zawierzenia Jego opiece i wstawiennictwu drogi wiary i wszystkich codziennych spraw całej rodziny. O nawrócenie i pojednanie z Bogiem dla Wiesławy, Marka, Dariusza, Łukasza, Amelii, Martyny, Mariusza, Esteryi Jarosława.++ za wszystkich zmarłych z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące. 18:00 - +Jan, Wanda, Stanisław i +Julian, ++Pędrak. +Kazimierz Kurzępa. 18:00 - w intencji wynagradzającej Bogu w Trójcy Jedynemu za nieprzestrzeganie w Polsce Bożego Dekalogu 18:00 - o powrót na łono Kościoła Zbigniewa i Danuty, Grzegorza i Katarzyny oraz Marcina i Katarzyny 18:00 - Za duszę siostry śp Violetty Matusiak Ciepiela o dar Nieba. Niech św Józef wyprosi Jej u Boga radość przebywania w Chwale Nieba. 18:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla pANI jÓZEFY sMYJEWSKIEJ za zmarłych: Józef, Janik, Józefa i Józef Przychodzcy, Józefa Popławska, Józefa Spórna, Józefa Gnacyk, +Józef Wojcik, +Józef Niezgoda, Józef Szocinski, Józef Kras, Józef Tiszner. 18:00 - W intencji Oskarka z okazji 3 urodzin a także s.p. Teresę Krepa oraz za uzdrowienie rodziny i relacji rodzinnych 18:00 - O dobre przygotowanie do sakramentu małżeństwa dla Wojciecha i Karoliny; Joanny i Ernesta oraz o żywą wiarę dla Macieja 18:00 - + Janina - Józefa Prokop 18:00 - Dziękczynna z racji 12 urodzin Julii z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej 18:00 - o Boże błogosławieństwo dla Księdza Proboszcza i potrzebne łaski (intencja od wdzięcznej parafianki) 18:00 - o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB i św. Józefa dla Wiesława - (wymaga potwierdzenia) 18:00 - +Władysława Pelc w intencji od Ani, Pawła i Agnieszki z rodzinami. 18:00 - z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski, opiekę MB i św. Józefa dla Wiesława - (wymaga potwierdzenia) 18:00 - + Bogusława (k), Henryk Gontarz; + Stanisława i Aleksander Fijołek; + Jan Kozak 18:00 - O uratowanie małżeństwa Grzegorza i Moniki, o łaskę wiary dla nich i powrót do Kościoła. - (wymaga potwierdzenia) | 07:00, 08:30, 10:00, 18:00, 19:30 X Środa, 2024-03-20 07:00 - + Marianna Szychowicz (od koleżanek zespołu przedszkoli nr 2) 07:00 - + Jan Michalina Waldemar ++Drozdów +Henryk Rozwadowski 08:30 - + Antoni 08:30 - + Tadeusz w 12 r.śm., rodziców, dziadków i wszystkich krewnych z obu stron 10:00 - +Marek, +Józef, +Krystyna, +Kazimierz, +Czesława, +Tadeusz, +Zofia, +Adam. 18:00 - + Zofia Dudka (gr) 19:30 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Marzeny i Ireny. | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2024-03-21 07:00 - +Marzenka w 10rś, +Anna, +Marian w 1rś ++Zielińscy. 07:00 - O opiekę Matki Bożej, dla Katarzyny i Karolka 07:00 - + Ludwik Olesiejuk 18:00 - + Zofia Dudka (gr) 18:00 - + Tomasz, Bronisława, Józef, Zofia, Tadeusz, Elżbieta, Janusz ++ Tracichleb 18:00 - + Włodzimierz Goliński (11r. śm.), Bogumiła, Jan Kukawski | 07:00, 18:00 X Piątek, 2024-03-22 07:00 - + Ignacy Dudek (od rodziny Orkiszewskich) 07:00 - +Wiktoria, +Ludwik, +Janusz ++Styk, +Maria, +Feliks, +Marian, +Piotr ++Soboń. 07:00 - 9-ta rocznica śmierci Szaniawski Andrzej 18:00 - + Zofia Dudka (gr) 18:00 - + Alicja Antoszek w 3 rocznicę śmierci 18:00 - + za duszę Józefy (k) i Pawła Gnieciak | 07:00, 08:00, 18:00 X Sobota, 2024-03-23 07:00 - Dziekczynna z racji 80 urodzin Krystyny z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 07:00 - + Piotr Podgórski (od katechetów z par. Chrystusa Odkupiciela) 07:00 - + Bronisława (k) i Józef Rękas + Helena i Tadeusz Kasprzak 08:00 - +Jerzy Kucharski 08:00 - + Jan Matysiak 08:00 - + Zofia Malec 08:00 - + Olga Kalita 18:00 - + Krzysztof Kardyka (od p. Wójta, radnych gm. Wólka i pracowników urzędu) 18:00 - + Zofia Dudka (gr) 18:00 - +Wanda Jarosińska +Paweł +Stanisław - od Jadwigi Moryc z rodziną z Lubartowa |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2024-03-24 07:00 - 13 rocznica śmierci Maria Teresa Siwiec 07:00 - + Marianna, Szymon Jakubowscy, Anna, Maria, Józef Pater 08:30 - + Zofia Dudka (gr) 08:30 - + Wacława, Kazimierz, Zbigniew Piątek + Józefa i Józef Dulniak + Danuta Sławek ++ z tych rodzin 08:30 - + Ryszard Stępniak, (zamawia żona); Marianna i Władysław 10:00 - + Jan Piziak w 25 r.śm, Zofia, Bolesław, Wanda, Grażyna, Eugenia, Stanisław, Jan 10:00 - + Michał Jabłoński 10:00 - + Józef Czępiński 11:30 - + Małgorzata Wójcik 6 rś ++Baranów ++Kropornickich ++ Wójcików 11:30 - Dziękcz- błag w 18 r.urodzin Mateusza, o pomyślne zdanie matury, Boże błogosł, opiekę MB. O Łaski Ducha Świętego. 13:00 - za parafian (dziękczynna z okazji 9 urodzin Marysi o dalsze Boze błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opieke Matki Bożej) 13:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Mikołaja w 12 rocznicę urodzin 18:00 - + Ryszard Wilkołek 7 rś. 18:00 - + Jadwiga Długosz w 23 r.śm., Stanisław | 07:00, 08:30, 18:00 X Poniedziałek, 2024-03-25 07:00 - + Stanisława (K) Jan, Olejarz i Zifia i Ludwik Kardasiewicz 07:00 - Dziękczynna za powołanie s. Faustyny 08:30 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego oraz łaskę powrotu do zdrowia dla Czesława 18:00 - + Zofia Dudka (gr) 18:00 - O Boże błogosławieństwo, łaskę uświęcenia duszy i ciała oraz o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla członków Kółka Różańcowego pw. św. Rodziny z Nazaretu 18:00 - + Wojciech w 7 r.śm., Michał, Helena, Marianna, Kazimierz, Helena ++ Zdunków; Lucyna, Stefan, Roman, Tomasz, Leokadia, Stefan, ++ Zagojskich (odprawi proboszcz) 18:00 - ZA DZIADKÓW;MARIANNĘ I STANISŁAWA IBOLIŃSKICH ORAZ KUNEGUNDĘ I JÓZEFAŚLIWIŃSKICH | 07:00, 18:00 X Wtorek, 2024-03-26 07:00 - + Stanisław, Marianna, Jan, Franciszka (k) ++ Tichoruków, Rybaków 07:00 - + Witold Kozioł w 8 r.śm. 07:00 - +Tadeusz w 3rś, +Kazimierz, +Maria +Stanisław ++Pietrusza. 18:00 - O łaskę zdrowia, ulgę w cierpieniu dla chorych członków Kółka Różańcowego pw. św. Rodziny z Nazaretu 18:00 - + Zofia Dudka (gr) 18:00 - +Edward Rudzki w 4rś +Helena, +Antoni, +Jan ++Kuźma | 07:00, 18:00 X Środa, 2024-03-27 07:00 - + Kazimiera Koper + Bartłomiej 07:00 - + Helena Leon Domańskich Marian Siedlecki Henryk Nieznaj Janina Pawluczuk Adamiaków 07:00 - + Tadeusz Magier + Stanisław Magier + Staniłsawa (k) i Stanisław Błaziak 18:00 - + Zofia Dudka (gr) 18:00 - Dziękczynna w 13 rocznicę urodzin Zuzanny z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata. 18:00 - +Włodzimierz Gorzel w 10rś. 18:00 - Za św pamięci Edwarda Rudzkiego w 4 rocznicę śmierci.Helenę,Antoniego, Jana Kuźma oraz Helenę,Michała Rudzkich 18:00 - Zbiorowa (MB Nieustającej Pomocy) 18:00 - + Władysław Kempa w 37 rocznicę śmierci 18:00 - ŚP. MIKOŁAJA (35r. śm.),ZOFII, JANA GRZEGORCZYKÓW, STANISŁAWA, MARIANNY, ZBIGNIEWA KĄKOLÓW, ZA RODZINĘ OKRUTNIE POMORDOWANĄ NA WOŁYNIU 18:00 - + Józef Wieleba (1r. śm.) 18:00 - + Józef Makara 16r. śm, Zofia, Andrzej, Anna, Antonina ++ Makarów 18:00 - O Boże błogosławieństwo, prowadzenie Ducha świętego oraz opiekę Matki bożej dla Macieja z okazji 11 urodzin. 18:00 - + Czesław Dziuba (15r. śm.), Zofia i Janusz Laskowscy, Halina Gręziak, Eugeniusz Garbacz, Karolina Pawusiak 18:00 - o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Mirosławai Renaty oraz Adama w 25 rocznice urodzin 18:00 - + Stanisław Jóźwik - od rodz Czubaków 18:00 - w intencji wynagradzającej Bogu w Trójcy Jedynemu za nieprzestrzeganie w Polsce Bożego Dekalogu Rezerwuj przez Internet intencję zbiorową | 18:00 X Czwartek, 2024-03-28 18:00 - W 94 rocznicę założenia Zgromadzenia Sióstr Rodziny Betańskiej z prośbą o świętość życia dla sióstr posługujących w naszej parafii 18:00 - O świętość życia dla Kapłanów naszej parafii z prośbą O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej 18:00 - + Zofia Skwierz + Anna Skwierz 18:00 - + Jan Skwierz (20r.ś.) +Ludwik, +Katarzyna Półtorak | 20:00 X Sobota, 2024-03-30 20:00 - Za księży posługujących w naszej parafii o świętość życia i nieustanne trwanie w bliskości z Bogiem. 20:00 - O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego dla lektorów i ceremoniarzy naszej parafii, by słuzba przy ołtarzu zaowocowała zbawieniem wiecznym. 20:00 - Dziękczynno-błaglana do Ducha Świętego o uświęcenie rodziny, żywą wiarę, wzajemną miłość i jedność, zdrowie oraz opiekę Św. Rodziny w codziennych potrzebach. 20:00 - O Boże błogosł, opiekę MB i potrzebne łaski dla Szymona w dniu 12 urodzin 20:00 - za zmarłych:Czesławę i Antoniego Stefańskich orazEugenię i Eugeniusza Frańczaków. | |
06:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2024-03-31 06:00 - +Andrzej Mazurek w 1rś. 08:30 - Florentyna Wilk+ Franciszek Gąsak+ 08:30 - Intencja dziękczynna z prośbą o Boze błogosławieństwo i opieke Matki Bożej dla Bożeny 10:00 - +Roman Jaremek 28 r. śm. Genowefa, Stanisław (m), Feliksa (K), Walenty zm z rodz. Jaremków, Nawrockich, Stefaniaków 10:00 - + Bronisława Muchowska + Zenobia i Stanisław Tenerowiczowie, Zbysław Biały, Władysław Muchowski, Wiesław Szczepiński 11:30 - + Mokrzysz Tadeusz Stanisław 1 r. śm 11:30 - Dziekczynna z okazji 18 urodzin Emilii Winiarczyk z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opieke Matki Bożej 13:00 - za parafian 13:00 - + Mirosława Środek 3 r. śm. 18:00 - za zmarłych rodziców i teściów 18:00 - Wypominki roczne |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
2 |
3 | ||||
4 |
5 |
6 |
7
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" - to słowa wypowiedziane do nas 2000 lat temu. Już wtedy Pan Jezus przewidział z czym dzisiaj będziemy się zmagać.
Zapraszamy - przyjdź do okrągłego Kościoła w Świdniku 15 lutego na godz. 19:30 i pozwól się ogarnąć bezwarunkowej miłości. Miłości, która kocha [...]
Data : 07 03 2024
|
8 |
9 |
10
Nabożeństwo Uwielbienia
W drugą niedzielę miesiąca, po wieczornej Mszy św. w kościele, odbędzie się nabożeństwo uwielbienia.
Zapraszamy wszystkich parafian do włączenia się do wspólnej modlitwy!
Data : 10 03 2024
|
11
Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Wolontariatu po mszy wieczornej o godz. 18.00.
Data : 11 03 2024
|
12 |
13 |
14
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" - to słowa wypowiedziane do nas 2000 lat temu. Już wtedy Pan Jezus przewidział z czym dzisiaj będziemy się zmagać.
Zapraszamy - przyjdź do okrągłego Kościoła w Świdniku 15 lutego na godz. 19:30 i pozwól się ogarnąć bezwarunkowej miłości. Miłości, która kocha [...]
Data : 14 03 2024
|
15 |
16 |
17
Rekolekcje wielkopostne w parafii NMP Matki Kościoła w Świdniku
17-20 III 2024 r. (głosi ks. kan. dr Andrzej Krasowski)
Niedziela – 17 marca 2024 r.
7.00, 8.30, 10.00, 13.00 - Msze św. z nauką ogólną
11.30 - Msza św. z nauką dla dzieci
18.00 - Msza św. z nauką dla młodzieży
Poniedziałek – 18 marca 2024 r.
7.00, 10.00, 18.00 - [...]
Data : 17 03 2024
|
18
Rekolekcje wielkopostne w parafii NMP Matki Kościoła w Świdniku
17-20 III 2024 r. (głosi ks. kan. dr Andrzej Krasowski)
Niedziela – 17 marca 2024 r.
7.00, 8.30, 10.00, 13.00 - Msze św. z nauką ogólną
11.30 - Msza św. z nauką dla dzieci
18.00 - Msza św. z nauką dla młodzieży
Poniedziałek – 18 marca 2024 r.
7.00, 10.00, 18.00 - [...]
Data : 18 03 2024
|
19
Rekolekcje wielkopostne w parafii NMP Matki Kościoła w Świdniku
17-20 III 2024 r. (głosi ks. kan. dr Andrzej Krasowski)
Niedziela – 17 marca 2024 r.
7.00, 8.30, 10.00, 13.00 - Msze św. z nauką ogólną
11.30 - Msza św. z nauką dla dzieci
18.00 - Msza św. z nauką dla młodzieży
Poniedziałek – 18 marca 2024 r.
7.00, 10.00, 18.00 - [...]
Data : 19 03 2024
|
20
Rekolekcje wielkopostne w parafii NMP Matki Kościoła w Świdniku
17-20 III 2024 r. (głosi ks. kan. dr Andrzej Krasowski)
Niedziela – 17 marca 2024 r.
7.00, 8.30, 10.00, 13.00 - Msze św. z nauką ogólną
11.30 - Msza św. z nauką dla dzieci
18.00 - Msza św. z nauką dla młodzieży
Poniedziałek – 18 marca 2024 r.
7.00, 10.00, 18.00 - [...]
Data : 20 03 2024
|
21
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" - to słowa wypowiedziane do nas 2000 lat temu. Już wtedy Pan Jezus przewidział z czym dzisiaj będziemy się zmagać.
Zapraszamy - przyjdź do okrągłego Kościoła w Świdniku 15 lutego na godz. 19:30 i pozwól się ogarnąć bezwarunkowej miłości. Miłości, która kocha [...]
Data : 21 03 2024
|
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |