III Niedziela WP (3.03.2024r.)

Kalendarium: Poniedziałek (4.03) – św. Kazimierza królewicza.

*Dzisiaj: - po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych; - nasi lektorzy będą rozprowadzać własnoręcznie przygotowane świece; - *Jutro dzień judaizmu *Jutro dzień judaizmuo 17.00 koronka, a później Gorzkie Żale z katechezą pasyjną.

*Jutro będzie można oddać krew. Ambulans będzie przy WSK PZL w godz. 8-12.

*W tym tygodni pierwszy czwartek miesiąca. Legion Maryi będzie w każdy pierwszy czwartek miesiąca podczas adoracji w dolnym kościele prowadził modlitwę o powołania kapłańskie. Początek o 7.30, a zakończenie o 15.

*W najbliższy piątek w Lublinie „Nocna droga krzyżowa” nazywana też EDK.

*W sobotę Różaniec Mężczyzn. Zapraszamy do kościoła św. Józefa na 20.

*W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 18 Modlitwa Uwielbienia.

*W zakrystii prasa katolicka!

*Cegiełka „Mama w Świdniku”

*Przy głównym wejściu ulotki „1,5% dla Mikołajka”. Nasz mały wojownik jest po kilku operacjach.

*Trwa remont schodów i naprawa oświetlenia nad ołtarzem.

*Ofiary: 40,100,200,1000,760 (od chorych). Bóg zapłać!

*Trwamy przed Bogiem w ufnej modlitwie za Ukrainę i Ziemię Świętą!

*Modlimy się: o pokój, za naszą Ojczyznę, za dzieci i młodzież, za rolników… .

Zmarli: śp. Marianna Głogowska, l.93 z ul. Wyspiańskiego;, śp. Sabina Lipniowiecka, l.96 z ul. Kilińskiego; śp. Janina Prokop, l.89 z ul. Skłodowskiej; śp. Stanisław Skórski, l.78 z ul. Spółdzielczej’ śp. Barbara Karmelak, l.83. Wieczne…

*MS: módlmy się za tych, którzy służą i bronią naszej ojczyzny i o życie wieczne dla żołnierzy niezłomnych.

*Słowo życia: Jezus powiedział: z domu mego Ojca nie róbcie targowiska!