rozpoczęcie konkursu: Gdzie jest moja ojczyzna? Tu wszędzie jest moja ojczyzna.

Ostatnia data: 20 06 2021 00:00

Patriotyczny Konkurs Rodzinny

Zapraszamy wszystkie rodziny ze Świdnika do wzięcia udziału w patriotycznym konkursie rodzinnym. Stwórzcie drużynę i razem pokażcie za pomocą dowolnej formy artystycznej takiej jak zdjęcie/rysunek/film/wiersz bogatą historię Świdnika. Główna nagroda w konkursie to Voucher o wysokości 500 zł na rodzinne zakupy Empiku. Prace można zostawiać w zakrystii górnej w kościele NMP Matki Kościoła, w salce Akademii Młodzieżowej "Kafejka" lub przesłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ostateczny termin nadsyłania prac to 13 czerwca. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 lipca o godz. 19.00 w czasie wieczoru "W służbie Ojczyzny".

Szczegółowy regulamin konkursu
„Gdzie jest moja ojczyzna? Tu wszędzie jest moja ojczyzna”
- Pokażcie całą rodziną bogatą historię naszego miasta Świdnik

Organizatorem konkursu jest:

1. Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem NMP Matki Kościoła w Świdniku
  2. Akademia Młodzieżowa działająca w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo
  3. Cele konkursu:
    Konkurs „Gdzie jest moja Ojczyzna? Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” ma na celu:
    3.1. Skłonienie do kreowania różnych możliwości wspólnego spędzania czasu w rodzinie oraz podejmowania tematów patriotyzmu i tworzenia tradycji rodzinnych.
    3.2. Budowanie w świadomości dzieci i całych rodzin pojęcia ojczyzna, które odnosi się nie tylko do terytorium kraju, ale przede wszystkim do bogatej historii Polski, a w szczególności miasta Świdnik.
  4. Konkurs jest skierowany do rodzin, które w ramach uczestnictwa w konkursu tworzą rodzinną drużynę
  5. Zadaniem drużyn konkursowych jest pokazanie historii naszej ojczyzny – szczególnie bogatej historii Świdnika. Prace konkursowe mogą mieć formę:
    1. Krótkiego filmu
    2. Kilka Zdjęć
    3. Rysunek - 1 rysunek na kartce A3 lub A4
    4. Krótki wiersz
  6. Uczestnicy konkursu mogą zgłosić więcej niż jedną formę przekazu.
  7. Pracę konkursowe należy dostarczyć na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13 czerwca 2021 roku do godziny 23.59. Prace można zostawić również w zakrystii kościoła pw. NMP Matki Kościoła w Świdniku albo w salce Akademii Młodzieżowej „Kafejka”. Prace należy odpowiednio podpisać:
    W opisie należy podać
    a/ Imię i nazwisko lidera drużyny
    b/ Imiona i nazwiska pozostałych członków drużyny
    c/ Tytuł pracy
    d/ Dane kontaktowe: telefon lub email.
  8. Prace złożone po wskazanym terminie nie będą uwzględniane w konkursie.
  9. Oceny prac konkursowych dokona specjalnie powołana do tego komisja konkursowa.
  10. Obrady komisji konkursowej odbędą się w dniach 14-16.06.2021 roku.
  11. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas wieczoru „W służbie Ojczyzny” 04.07 w kościele NMP Matki Kościoła o godz.19.00
    Dodatkowo
  12. W konkursie przewidziana jest główna nagroda - Voucher w wysokości 500 zł na rodzinne zakupy w empiku
    Druga i Trzecia nagroda w konkursie to atrakcyjne upominki dla rodzin.
    Każdy zgłoszona rodzina otrzyma dylom uczestnictwa.
  13. Nagrody zostaną wręczone 04.07 podczas wieczoru „W służbie Ojczyzny” w kościele NMP Matki Kościoła o godz.19.00

Zapraszamy do udziału!

Wszystkie daty

• od 02 05 2021 00:00 do 20 06 2021 00:00