Wydarzenia

Rekolekcje adwentowe 15-18 XII 2019

Msze święte

 

Ostatnia data: 18 12 2019 07:00

Rekolekcje adwentowe w parafii NMP Matki Kościoła w Świdniku

Niedziela – 15 grudnia 2019 r.

7.00, 8.30, 10.00, 13.00 - Msze św. z nauką ogólną
11.30 Msza św. z nauką dla dzieci
18.00 Msza św. z nauką dla młodzieży

Poniedziałek – 16 grudnia 2019 r.

7.00, 10.00, 18.00 - Msze św. z nauką ogólną
16.00 Nabożeństwo liturgiczne dla dzieci - klasy 0-VI (i spowiedź)
17.00 Nabożeństwo liturgiczne dla młodzieży – klasy VII-VIII
19.30 Nauka dla studentów i młodzieży pracującej (Dolny Kościół)

Wtorek – 17 grudnia 2019 r.

7.00, 10.00, 18.00 - Msze św. z nauką ogólną
16.00 Nabożeństwo liturgiczne dla dzieci - klasy 0-VI
17.00 Nabożeństwo liturgiczne dla młodzieży – klasy VII-VIII (i spowiedź)
19.30 Nauka dla studentów i młodzieży pracującej (Dolny Kościół)

Środa – 18 grudnia 2019 r.

7.00, 8.30, 18.00 – Msze św. z nauką ogólną
10.00 Msza św. dla chorych (od godz. 11.00 – odwiedziny chorych)
16.00 Msza św. z nauką dla dzieci – klasy 0-VI
17.00 Msza św. z nauką dla młodzieży – klasy VII-VIII
19.30 Msza św. dla studentów i młodzieży pracującej (Dolny Kościół)

Spowiedź: poniedziałek i wtorek: 8.00-12.00 oraz 16.00-20.00

 

 

 

 

Wszystkie daty


  • od 15 12 2019 07:00 do 18 12 2019 21:00

 

 

 

styczeń 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  01 01 2020
2
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  02 01 2020
3
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  03 01 2020
4
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  04 01 2020
5
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  05 01 2020
6
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  06 01 2020
7
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  07 01 2020
8
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  08 01 2020
9
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  09 01 2020
10
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  10 01 2020
11
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  11 01 2020
12
Nabożeństwo Uwielbienia - 11 września 2016 r. godz. 19.00. W najbliższą niedzielę, po wieczornej Mszy św. w kościele, odbędzie się nabożeństwo uwielbienia. Zapraszamy wszystkich parafian do włączenia się do wspólnej modlitwy!
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  12 01 2020
13
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  13 01 2020
14
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  14 01 2020
15
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  15 01 2020
16
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  16 01 2020
17
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  17 01 2020
18
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  18 01 2020
19
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  19 01 2020
20
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  20 01 2020
21
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  21 01 2020
22
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  22 01 2020
23
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  23 01 2020
24
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  24 01 2020
25
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  25 01 2020
26
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  26 01 2020
27
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  27 01 2020
28
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  28 01 2020
29
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  29 01 2020
30
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  30 01 2020
31
KOLĘDA 2019/2020 Każdego dnia: od 16-ej; W soboty: domki – od 9-ej; bloki – od 15-ej! Piątek (27.12) - Niepodległości 17; 3 Maja 1,3,4 Sobota (28.12) - Domki: Cisowa, Cedrowa, Cyprysowa, Hryniewicza, Solidarności, Bażantowa, Klonowa; Głowackiego 3,5,7 Poniedziałek (30.12) - 3 Maja 6,8,10 Wtorek (31.12) SYLWESTER od 15-ej – Głowackiego 9; Kościuszki [...]
Data :  31 01 2020