Niedziela | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00, 16:30, 18:00 X Piątek, 2019-03-01 07:00 - + Zofia Zdybel - gregoriańska 07:00 - + Stanisław Czerwonka (greg.) 07:00 - Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i świata; za członków Wspólnoty Straży Honorowej - obecnych i tych, ktorzy odeszli już do wieczności 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 07:00 - + Stanisław Nieścior (gregorianka) 16:30 - + Zygmunt Machulski w 3 r.śm. + Kazimiera Machulska w rok i 10 miesięcy po śmierci; + Robert Machulski 18:00 - + Halina Nastulak (greg.) | 07:00, 18:00 X Sobota, 2019-03-02 07:00 - + Helena i Stanisław, ++ Kruków i Niezabitowskich 07:00 - + Stanisław Czerwonka (greg.) 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - + Mieczysław w 13 r. śm., zmarli z rodziny 18:00 - Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze, rodziny i świata 18:00 - + Zofia Zdybel - gregoriańska 18:00 - + Halina Nastulak (greg.) 18:00 - + Ewa Purc (od rodziny) | |||||
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2019-03-03 07:00 - + Jan Lamch w 8 r. śm., Kazimiera i Józef Lamch 07:00 - + Zofia Papierz w 16 r. śm., Stefan Papierz 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 08:30 - + Zenon i Dariusz Dziachan 08:30 - + Stanisław Pieniądz w 15 r. śm. 08:30 - + Stanisław Nieścior (greg.) 10:00 - + Jan i Marianna Wojtaś, Janina Radomska 10:00 - + Halina, Helena, Bronisław ++ Olech; Bronisława, Feliksa, Antoni, Stanisław ++ Misztal 10:00 - + Mieczysław w 41 r.śm. 11:30 - + Stanisław Guz (1. rocznica śmierci), Jadwiga Guz (4. r.), zm. z rodziny Guzów, Walczewskich i Miturów. 11:30 - +Piotr,+ Marjanna,+Grażyna,+ Marian,+ Agata,+ Jan Snopczuk,+Józefa(k) , +Ignacy Wyszyński za dusze w czyśću cierpiące 13:00 - Za Parafian. Chrzty 13:00 - + Franciszek Skórski w 32 r. śm., Cecylia Skórska w 10 r. śm. 13:00 - + Helena Cedrzyńska w 14 r.śm. i zmarli z rodziny Fedorczuków 18:00 - + Aleksandra Dębińska w 7 Rocznicę Śmierci i Jan Dębiński w 20 Rocznicę Śmierci oraz za zmarłych z rodzin Dębińskich i Zadarnowskich. 18:00 - + Janina Jurecka (od sióstr) 18:00 - + Alfreda i Zbigniew Pakułowie; Adolf Wilk | 07:00, 18:00 X Poniedziałek, 2019-03-04 07:00 - Dziękczynna za dar życia Anny z prośbą o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla niej i jej rodziców 07:00 - + Marek, Krzysztof, Bożena, Jan, Genowefa, Bronisław, Feliks, Aleksandra 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - ++ Mazurkiewiczów 18:00 - + Julian Gała w 24 r.śm.; + Antoni, Genowefa, Tadeusz; + Jan, Helena, Janusz, Jerzy; ++ Wołyniec 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Kazimierz Jachowicz (18. r. śmierci), zm. z rodziny Jachowiczów, Jaroszów i Futów. 18:00 - Do Ducha Świętego o uświęcenie serc i umysłów wszystkich ludzi 18:00 - + Kazimierz Kosior (7msc. po śm.) (imieninowa) ++ Kosiorów i Kozłowskich | 07:00, 12:00, 14:00, 15:00, 18:00 X Wtorek, 2019-03-05 07:00 - ++ Mazurkiewiczów 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - + Józef Strzelecki (od sąsiadów z I i II klatki) 07:00 - Za Alicję i Łukasza o nawrócenie, uwolnienie i uzdrowienie oraz o nową pracę dla Łukasza 07:00 - + Franciszek Migryt w 37 r. śm., Agata, Jadwiga, Halina i Lucjan Brzyscy, Józefa(k) i Karol Migryt, Adam Szopuk 12:00 - POGRZEB: + Marian Kruk 14:00 - POGRZEB: + Tadeusz Kowalik 15:00 - POGRZEB +Jerzy Komszczyński -Msza św. i pochówek UNICKA 18:00 - + Zofia Kędzior w 6 r. śm. 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Wanda Misiura (1. r. śmierci), Piotr Misiura; + Irena i Bronisław Ptaszyńscy 18:00 - + Adam Królik (12. rocznica śmierci) 18:00 - Msza Święta zbiorowa do Miłosierdzia Bożego 18:00 - + Aleksander Kalita w 28 r. śm., Halina Kalita w 18 r. śm., ++ Kalitów i Iwanaszków 18:00 - Jan Miazek z okazji 82 urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo 18:00 - +Mirosława Miazek 8 rocznica śmierci 18:00 - + Adam Marian Kowalski (6. rocznica śmierci) 18:00 - + Anna, Witold 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Mikołaja z okazji 5 rocznicy urodzin. 18:00 - + Józef Bogdański (15r.) + Bogdańskich i Atrasów 18:00 - O beatyfikacje s. Róży Wandy Niewęgłowskiej 18:00 - + Kazimiera Kujawa, Mieczysław Kujawa, ++ Kujawa i Kozłowskich 18:00 - + Bożena Zdybel (2r.) 18:00 - + Teresa Jóźwiak (1r.) 18:00 - O Boże błog., opiekę MB, dary Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała dla Anny 18:00 - + Grzegorz Mielnik, Anna, Władysława, Zbigniew, Helena, Janina, Stanisław, Piotr, 18:00 - Błagalna w intencji przywrócenia wzroku dla dziewięciomiesięcznej Oliwii (prosi babcia) 18:00 - + Kazimierz Kamonciak 18:00 - O zawierzenie Bogu w doświadczeniu choroby dla Kazimierza Jabłońskiego 18:00 - + Andrzej Latkowski, Andrzej Bożdyński ++ Wrzaszczów i Gruszków 18:00 - O Boże błogośławieńsktwo, potrzebne łaski dla Uli i jej rodziny 18:00 - O uzdrowinie dla Łukasza i opiekę MB dla niego 18:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Stanisławy i Zygmunta i szczęśliwą operację wzroku dla Antoniego 18:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, szczęśliwy przebieg operacji i opiekę Matki Bożej dla Jasia 18:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, szczęsliwy przebieg operacji i opiekę Matki Bożej dla Marcina 18:00 - + stanisław Lipski (11r.śm), Sabina i Krzysztof 18:00 - + Jacek Olcha (8 r.śm), Barbara Olcha 17r.śm 18:00 - O Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Bożeny, Tomasza, Krzysztofa, Stanisława, Jerzego, Erwina i ich rodzin, o ulgę w cierpieniach dla sąsiadów, o zdrowie dla ks. Adama,ks. Zbigniewa, księży z naszej parafii, o Miłosierdzie Boże dla Krzysztofa i jego syna Pawła. W intencji wiadomej Panu Bogu. O błogosławieństwo Boże dla proboszcza, o wsparcie duchowe i finansowe z racji podjętych prac remontowych. + Sławomir, Zofia, Janusz, Kazimiera 18:00 - O zdrowie dla Zuzanny | 07:00, 08:30, 18:00 X Środa, 2019-03-06 07:00 - ++ Mazurkiewiczów 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - + Stanisław Smoleń (4 r. śm) 07:00 - + Józef Strzelecki (od uczestników pogrzebu) 08:30 - + Jerzy Milewski w 1 r. śm. 08:30 - + Zdzisław w 10 r. śm., Danuta w 34 r. śm., ++ Hanc, Karpińskich 18:00 - + Marianna i Zdzisław Stafijowscy 18:00 - + (19. rocznica śmierci) Karol Pasek i zmarli z rodziny Pasków i Podgórskich 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Marek Kropornicki 1 r.śm. | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2019-03-07 07:00 - ++ Mazurkiewiczów 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 07:00 - O uświęcenie kapłanów i o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - ++ za dusze w czyśćcu cierpiące 18:00 - + Kazimierz Weremko w 6 r. śm. 18:00 - + Maria 24r. śm, Józef i Roman Wyrostek 18:00 - W 90 rocznicę urodzin Franciszka o wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej 18:00 - + Andrzej Grześkiewicz (4. rocznica śmierci) | 07:00, 11:00, 18:00 X Piątek, 2019-03-08 07:00 - + Bronisława(k) Gągoł w 25 r. śm., Tadeusz 07:00 - O uzdrowienie, opiekę Matki Bożej i rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych i zawodowych dla Agnieszki 07:00 - + Jan, Katarzyna, Józef, Marianna, Stanisława(k), ++ Wolaninów 07:00 - + Stanisław Kosior (53. rocznica śmierci), + Helena, Stanisław i Marianna 07:00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące 11:00 - POGRZEB: + Ryszard Kaleta 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Tadeusz Bałaban w 41 r. śm., Zdzisław 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 18:00 - + ks. Marek Wisiński (od p. Danuty Tatary) | 07:00, 18:00 X Sobota, 2019-03-09 07:00 - + Kazimiera, Józef ++ Łuczak, Józef i Józefa Miszczuk, Kazimierz Wingert 07:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Doroty i Jej Rodziny 07:00 - O nawrócenie, uwolnienie, uzdrowienie i zachowanie pracy dla Roberta 07:00 - Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny z okazji rocznicy urodzin 07:00 - + Stanisława Kawecka w 1 r. śm., Bogdan Kawecki, Irminka Nastulak 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Janusz Chorab - 21 rocznica śmierci, za zmarłych z rodziny Chorabów, Chojnowskich, Jeznachów i Kulików. 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 18:00 - + Zofia, Jan, Zdzisław ++ Budzyńskich 18:00 - + Mateusz Tuszewski (od uczestników pogrzebu) |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2019-03-10 07:00 - + Irena Królik w 1 r. śm., Edward, ++ Królików i Kuśpitów 07:00 - + Julian Świst, Adela i Henryk Kraszewscy 07:00 - + Kazimierz Ćwikliński w 11 r. śm. , Wacława(k) i Albin z rodziny Ćwiklińskich 08:30 - + Karolina Pieniądz 18 r., 08:30 - + Maryla Domań, ++ Rzepeckich i Ludwińskich 08:30 - + Stanisław Nieścior (greg.) 10:00 - + Irena Łaban 14 r.śm., Roman, Władysław Łaban, z rodz. Łabanów i Lisowskich 10:00 - + Stanisław Bytys 4 r. śm. 10:00 - + Janina Jeruzal 5. r. śmierci, Marian Jeruzal 11:30 - + Stanisława i Władysław Zaborek, Michał i Maria Szejgiec, Henryka(k) Furgał 11:30 - + Weronika i Józef Jaromin 11:30 - Dziękczynna w 10 rocznicę urodzin Mai z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 13:00 - Za Parafian. Chrzty 13:00 - + Antoni, Janina, Kazimierz Olucha 13:00 - O wypełnienie Bożej woli w życiu Pauliny w 18 rocznicę urodzin 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Helena i Józef (m) Hunek , + Marianna i Franciszek (m) Kowalski | 07:00, 18:00 X Poniedziałek, 2019-03-11 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - + Józef Strzelecki ( od teścowej i szwagra Ryszarda z rodziną) 07:00 - + Marianna Wyrwisz (1 r.śm) 07:00 - O zdrowie i Boże błog. dla Krystyny 18:00 - + Stanisław Bugała, 2 rocznica śmierci 18:00 - O zaufanie Bożemu Miłosierdziu i dar odczuwania bliskości Chrystusa dla podopiecznych i wolontariuszy Parafialnego Zespołu Wolontariatu 18:00 - + Tadeusz Opiela (31r.) ++ z rodziny Opielów i Siodłowskich 18:00 - + Marianna Siejak w 11 r. śm. | 07:00, 18:00 X Wtorek, 2019-03-12 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - + Marek, Krzysztof, Bożena, Jan, Genowefa, Bronisław, Feliks, Aleksandra 07:00 - Dziękczynna za dar życia i kapłaństwa księdza Piotra Dybko z prośbą o wypełnienie Woli Bożej w Jego życiu 07:00 - + Tadeusz Bucior (od przyjaciela) 18:00 - + Antoni 29 r., Janina ++ Kaniów 18:00 - + Wiesława (k) (28r.) i Stanisław Waliłko (1r.) 18:00 - + Marianna Korszeń (6msc po śmierci) (od rodziny Oniszczuków i Heleniaków) 18:00 - + Grzegorz Kowalik | 07:00, 18:00 X Środa, 2019-03-13 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 07:00 - Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - + Krystyna i Józef Opalińscy (imieninowa obydwojga) 07:00 - + Stefania i Bolesław Wawszczak, Aniela, Józef, Zygmunt ++ Krysów, Józef Wójcik, Stanisław Fabian, Mikołaj 18:00 - + Krystyna i Zbigniew Chyła 18:00 - + Krystyna Malarz (imieninowa) 18:00 - + Henryk Węgorowski (5r.) 18:00 - + Stefan Gajewski w 18 r. śm., | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2019-03-14 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - + Kazimierz Łakota, Helena i Stanisław Łakota, Zbigniew Szewczyk, Alicja i Tadeusz Lasoccy 07:00 - O wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Mateusza z okazji 31r. urodzin 07:00 - + Grzegorz Pietyra (od uczestników pogrzebu) 18:00 - Dziękczynna z okazji 41 urodzin Anety Kosierb z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, Światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej. 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Katarzyna i Józef Dyczko, Stanisława i zm. z rodziny Dyczków i Winiarczyków. 18:00 - + Marianna i Edward Hetmanowie (5. rocznica śmierci) 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB oraz zdrowie dla Krystyny z okazji imienin i 91 urodzin | 07:00, 18:00 X Piątek, 2019-03-15 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - + Stanisław, Jan, Kunegunda, Julian, Stanisław, Kazimierz Kurzępa, Mieczysław Ostański, Wojciech i Elżbieta Pasternak 07:00 - + Adam i Katarzyna Golianek 07:00 - + Stanisław Niezabitowski (od uczestników pogrzebu) 07:00 - O szczęśliwą operację dla Andrzeja 18:00 - + Antoni w 32 r. śm., Anna 18:00 - + Mieczysław Zwolak (19r.), Andrzej, Anna 18:00 - Dziękczynna z racji 8 urodzin Tymoteusza z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 18:00 - + Stefania Jóźwik (7 r.śm.), Wacław Jóźwik ++ Jóźwików i Włodarczyków | 07:00, 12:00, 18:00 X Sobota, 2019-03-16 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Andrzeja z okazji imienin 07:00 - + Janina Krawczyk 28 r.śm., Antoni ++ Krawczyków, Rachańskich 07:00 - + Marianna Osmak w 1 msc po śm., Piotr Osmak 12:00 - +POGRZEB = Ilczuk Jerzy 18:00 - + Piotr Sobieszek w 3 rocznicę śmierci. 18:00 - + Katarzyna Bochniarz w 13 r. śm., Stanisław 18:00 - + Aniela i Franciszek Siąkała ( w r. śm) 18:00 - Zbiorowa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II 18:00 - + Halina Grzywaczewska (1. rocznica śmierci) 18:00 - + za Stefana Soleckiego w dniu urodzin, za Waldemara, Genowefę i Bolesława, Michalinę i Ignacego, Piotra i Ludwikę zmarłych z rodziny Soleckich, za Józefę i Mateusza Klusków, za zm. Tkaczyków, Kitów, Józefczuków, Matczuków i Dziedziców. 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz zdrowie dla Marioli z okazji urodzin 18:00 - + Władysław Goral (3r.) ++ Goralów 18:00 - + Władysław Litwin (1. r.śm) 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Krystiana Żuka w 20. rocznicę urodzin oraz całej jego rodziny 18:00 - O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Marka 18:00 - + Bogusław Ozon (18r.), Tadeusz Ozon, Helena, Mieczysław, Zbigniew ++ Ozon 18:00 - O szczęśliwą operację dla mamy Reginy 18:00 - O zdrowie, potrzebne łaski, siłę i wytrwałość dla Izy i jej rodziny 18:00 - + Maria Abramek (4. rocznica śmierci) 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Bożeny Kędra z okazji 60r. urodzin i imienin 18:00 - Dziekczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB, dary Ducha Świetego, udrowienie duszy i ciała dla Anny 18:00 - + Józefa(k), Stefan, Roman, ++ Kudeń 18:00 - + Halina Baranowska (5. miesiąc po śmierci), Marianna, Czesław, Marian Molik oraz Tomasz Starosta 18:00 - + Tadeusz, Krzysztof, Marianna, Stanisław Dąbek 18:00 - Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże miłosierdzie dla Patryka 18:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla rodziny Elżbiety 18:00 - + Wanda Kozak ( 1 rocz. śmierci ) 18:00 - + Józef Mach (z okazji imienin); + Jadwiga i Józef 18:00 - Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego na czas Wielkiego Postu dla rodziny. O rozwiązanie trudnej sprawy zgodnie z Wolą Bożą. O potrzebne łaski dla Kapłanów posługujących w naszej parafii. W intencji Ojczyzny-o odnowę serc i sumień w mocy Ducha Świętego. Za zmarłych:+ Teresa Kawczyńska, Feliks i Paulina Doleccy, Mieczysław Wójtowicz, Zofia Chrześcian, Mirosław Tadewicz, Anna Adamczyk, Teodozja, Władysław, Franciszek, Wiktoria, Stefan, Marianna, wszystkich zmarłych z ich rodzin oraz dusze w czyśćcu cierpiące. 18:00 - Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie dla Jadwigi, Marianny i Andrzeja; o pomoc w trudnej sprawie dla syna |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2019-03-17 07:00 - + Jan i Maria Woch, ++ Wochów i Mazurków 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 08:30 - + Janina Tatarska (6r.) 08:30 - + Kazimierz i Zbigniew Piątek; Józefa i Józef Dulniak; Danuta Sławek 08:30 - + Stanisław Nieścior (greg.) 10:00 - + Władysław Muchowski (36r.), Zenobia i Stanisław Tenerowicz, Zbysław Biały, Bronisława Muchowska, Wiesław Szczepiński 10:00 - + Józef w 8 r. śmierci, Janina w 7 r. śmierci ++ Lenard 10:00 - + Longin, Anastazja, Piotr Lipko. Edward, Jozef, Wladyslawa Jóźwik. Stefan, Paweł Madej, Halina, Adam Grabarczuk. 11:30 - + Sabina Żurek (2r.), Hieronim Żurek 11:30 - + Marianna i Szymon Jakubowscy, Anna, Maria, Józef ++ Patrów 13:00 - Za Parafian. Chrzty 13:00 - + Barbara Kazior ( 13 rocz śmierci ) 13:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka)(zamówiła Maria Szawara) 18:00 - Z okazji 18 urodzin Julii, dziękujac za dar życia oraz prosząc o dalsze błogosławieństwo, dary Ducha Św i opiekę Matki Bożej 18:00 - + Janina Motyl (18r.), Edward Fabian 18:00 - + Zbigniew Kołaczyk (imieninowa), Helena Kołaczyk | 07:00, 12:00, 13:30, 18:00 X Poniedziałek, 2019-03-18 07:00 - + Marianna i Zdzisław Stafijowscy 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - O pokój serca, Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Roberta i Eweliny 07:00 - + Tadeusz Boroń (14. rocznica śmierci) 12:00 - POGRZEB: + Tadeusz Michalak 13:30 - POGRZEB + Stanisław Szabatowski 18:00 - BAZYLI HARASYMOW - 25 ROCZNICA ŚMIERCI 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Maria Leniak (27r.), Franciszek, Natalia, Zdzisław 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) | 07:00, 08:30, 13:00, 15:00, 18:00 X Wtorek, 2019-03-19 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - + Aniela, Paweł, Józef, ++ Poświatowskich, Stefania, Henryk ++ Studzińskich, Eugeniusz Budziło, Maria Wójcik, Ryszard Kamiński 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - + Józef Rozwadowski 07:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Janiny 08:30 - + Józef Kot w 11 r.śm. ++ Kotów 13:00 - POGRZEB - UNICKA 15:00 - ŚLUB: Katarzyna i Andrzej 18:00 - O łaskę dobrej śmierci dla członków Apostolstwo MB Patronki Dobrej Śmierci 18:00 - + Józef Czępiński 18:00 - + Józef Szaniawski 18:00 - Zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa 18:00 - + Mieczysław Nowak w 3 r. śm. (od synów), Anna Helena Nowak (1 osoba) (7r.) 18:00 - + Andrzej Kurlak (17. rocznica śmierci) 18:00 - + Józefa (m ) ++ z Rodziny Tutka,i rodziny Ćwik 18:00 - O pomyślną operację i łaskę zdrowia dla Wiesława 18:00 - + Józef(m) Wroński,++ Józef i Józefa Zielińscy 18:00 - + Józef i Marianna Sierkowscy 18:00 - Dziękczynno błagalna o Boże miłosierdzie dla Blanki 18:00 - + Bronisława i Kazimierz Czarneccy; + Zofia, Bolesław, Jerzy, Mieczysław Banaszkiewicz 18:00 - + Józef Janik, Józefa Popławska, Józef i Józefa Przychodzcy, Józef Gnacyk, Józef Spórna, Józef Wójcik, Józef Robak, Ks. kard. Józef Glemp, Ks. Abp Józef Życiński, ks. Józef Kras, ks. Józef Bieńkowski, Ks. Józef Tischner 18:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Józefy (Reli) z kółka różańcowego MB Szkaplerznej 18:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, szczęsliwy poród dla Doroty i jej córeczki 18:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo św. Józefa w planowanych inwestycjach 18:00 - O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Oli z okazji 15. urodzin 18:00 - Dziękczynna za łaski otrzymane za przyczyną św. Józefa, z prośbą o jego dalszą opiekę nad rodziną. O dar potomstwa dla Justyny i Krzysztofa. 18:00 - + Józef Dyś, Józef Pulikowski, Józef i Józefa Sochaccy, ++ Dysiów, Mrugałów, Sochackich, Dusze w czyśćcu cierpiące | 07:00, 18:00 X Środa, 2019-03-20 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - + Lucyna Grzegorzewska 07:00 - Dziękczynna w 11r. urodzin Martynki z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 07:00 - + Piotr Nowosadzki (3r.), Marianna, Edward, Roman ++ Nowosadzkich, Janina, Andrzej, Władysław ++ Misiarzów, Stanisława, Joanna, Stanisław Chodun 07:00 - + Józef, Genowefa, Julianna 07:00 - + Elżbieta Janiak w 5 r. śm., Stanisława(k) Kosmala w 17 r. śm. i Wacław Kosmala w 4 r. śm. 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Maria Szeptuch (1r.), Roman Szeptuch ++ Brudów i Szeptuchów 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 18:00 - +Aleksander Trepiak | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2019-03-21 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - + Joanna Warsińska (od dzieci) 07:00 - + Krystyna Broda 2.r.śm. 07:00 - +Zbigniew Głowacki 16r. śm, Stanisław i Wiktor ++ Dąbrowskich 07:00 - + Aleksander Tkaczyk w 28 r. śm., Franciszka Tkaczyk w 14 r. śm., Stefan Tkaczyk 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Marianna Korszeń (6msc. po śmierci) - od koleżanek córki z pracy 18:00 - + Bożenna Wartacz (1 r. śm) 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) | 07:00, 18:00 X Piątek, 2019-03-22 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - + zm. rodziny Tracichlebów: Tomasz, Bronisława, Tadeusz, Józef, Zofia, Janusz (1. rocznica śmierci) 07:00 - O nawrócenie Marcina i Karoliny i o Boże błog. dla całej rodziny 07:00 - + Emilia Kowalska (od uczestników pogrzebu) 07:00 - + Wojciech Łuka (od uczestników pogrzebu) 18:00 - + Szaniawski Andrzej 4-ta rocznica śmierci 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 18:00 - + Marianna Sobala w 45 rocznicę śmierci, Tadeusz Sobala i zmarli rodziny Sobalów i Stępniów | 07:00, 12:00, 18:00 X Sobota, 2019-03-23 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - W intencji rodziny o błogosławieństwo Boże dla żywych i życie wieczne dla zmarłych 07:00 - + Zofia Wojciechowska ( Od sąsiadów) 07:00 - + Maria Buczkowska w 2 msc. po śm. 12:00 - Pogrzeb: Witold Maciejczyk 18:00 - + Marek Radliński (od Zbyszka z rodziną) 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 18:00 - + dziadkowie Marianna i Stanisław Bolińscy, Kunegunda i Józef Śliwińscy 18:00 - + Bogusława (k) Gontarz, Henryk Gontarz, Aleksander i Stanisława Fijołek |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2019-03-24 07:00 - + Martyna Leszczyńska (23r.), Jarosław Leszczyński 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 08:30 - + Jan Piziak w 20 r. śm., Bolesław i Zofia, Wanda i Grażyna, Stanisław i Jan 08:30 - + Małgorzata Wójcik (1. rocznica śmierci). 08:30 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 10:00 - + Roman Jaremek (23r.) ++ Piotrowskich i Jaremków 10:00 - + Jadwiga Długosz 18. r. 10:00 - + Grażyna Murawiecka 11:30 - Dziękczynno-błaglana do Ducha Św. o uświęcenie rodziny, żywą wiarę, wzajemną miłość i jedność, zdrowie duszy i ciała oraz opiekę św. Rodziny w codziennych potrzebach 11:30 - + Barbara Puch (22r.) ++ Puchów i Królów 11:30 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Mai Wojtal z okazji 8 r. urodzin 13:00 - Za Parafian. Chrzty 13:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 18:00 - + Jan Zlot, Aleksandra i Jan Sprawka. 18:00 - + Mieczysław Wilkołek 2 r.śm. | 07:00, 18:00 X Poniedziałek, 2019-03-25 07:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - + Kazimierz, Aniela, Władysław, Teresa, Krystyna ++ Sochalskich; Jan, Wiktoria, Józef, Kazimierz, Franciszek ++ Szczygłów 07:00 - + Wiesława (k) Konopa ++ zmarli krewni 07:00 - + Nina Szklaruk (Msza zamówiona przez Córkę) 18:00 - o ratunek dla dzieci z Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego oraz godne życie po ich urodzeniu 18:00 - + Jan Zlot, Aleksandra (k) i Jan Sprawka 18:00 - Dziękczynna z okazji 65 urodzin Haliny Wójcik z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, Światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej. 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 18:00 - O wszelkie potrzebne łaski w życiu zakonnym, opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla s. Ancilli 18:00 - Dziękczynna w 80. rocznicę urodzin Stefanii Bartoszek z prośbą o Boże błogosławieństwo | 07:00, 18:00 X Wtorek, 2019-03-26 07:00 - + Marianna i Zdzisław Stafijowscy 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - + Marek, zm. dziadków 07:00 - Dziękczynna z okazji imienin i urodzin Marii z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 07:00 - + Jan i Henryka Rziedziccy, Halina Długosz i Zygmunt Dłużniewski 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - Dziękczynna z racji 7 urodzin Mikołaja z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 18:00 - + Helena Grześkiewicz (17. rocznica śmierci) | 07:00, 18:00 X Środa, 2019-03-27 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - + Zofia Wojciechowska ( od rodz. Rykałów) 07:00 - + Stanisława Rękas (30. rocznica śmierci), Erazm Rękas, Czesław Rękas (6. rocznica śmierci), zm. z rodziny Rękasów i Krawczyków 07:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 07:00 - + Grażyna Kula 18:00 - + Edward Królik w 18 r. śm., Irena, zmarli z rodz. Królików 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Wilhelma z okazji 12 r. urodzin. 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + ks. infułat Bonifacy Miążek. 18:00 - Msza Święta zbiorowa za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy 18:00 - + Maria Wokotrub, Piotr Wokotrub (10r.), Stefania Derek (5r.), Antoni Derek ++ Baran, Wokotrub, Derek 18:00 - + Irena Karpik (1r.) 18:00 - + Maria Turowska 18:00 - + Bogusław Długosz, Maria i Jan Maciaszek, Marianna i Józef Długosz, 18:00 - + Władysław Kempa (32 r.śm) 18:00 - + Mateusz Podstawka 18:00 - + Tadeusz Bucior (4r.) 18:00 - + Krzysztof i Jan Świetliccy 18:00 - O powrót do zdrowia dla Ewy oraz dar mądrości dla lekarzy 18:00 - O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światłość Ducha Świętego dla Jakuba w czasie egzaminów 18:00 - O prawidłowy przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie dla Eweliny 18:00 - Dziękczynno-błagalna o Boże Miłosierdzie dla Marty 18:00 - Dziękczynna w 70 r.urodzin Wiesławy z prośbą o potrzebne łaski dla Jubilatki i jej rodziny. W intencji Doroty w rocznicę urodzin. O potrzebne łaski dla rodziny oraz o rozwiązanie trudnej sprawy według Woli Bożej. W intencji Ojczyzny-o odnowę serc i sumień w Duchu Świętym. Za zmarłych z rodziny Dysiow, Mrugałów, Sochackich i za dusze w czyśćcu cierpiące. 18:00 - O wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wnuków: Wiktorii, Aleksandra i Gabrieli 18:00 - Dziękczynna za Bożą opiekę i dar życia z okazji 18 urodzin Miriam Mach, z prośbą o BB i opiekę MB na dalsze lata życia. 18:00 - Dziękczynna z prośbą o nawrócenie w rodzinie i zdrowie dla wnuczki. 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata życia dla Katarzyny 18:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, wzrost wiary dla Mateusza | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2019-03-28 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - W intencji rodziny o błogosławieństwo Boże dla żywych i życie wieczne dla zmarłych 07:00 - O uzdrowienie duszy i ciała dla Władysława oraz o potrzebne łaski dla żony Haliny 07:00 - + Stanisław Szabatowski - ostatni żołnierz oddziału "Kruka" (Msza od dzieci jego dowódcy - Franciszka Szajowskiego) 07:00 - + Leszek Buczyński (od uczestników pogrzebu) 18:00 - + Bronisław (4r.), Danuta, Adela, Jan, Wanda, Stanisław ++ Wesołowskich i Nowaków 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 18:00 - + Stanisław w 15 r. śm., Zofia w 16 r. śm. ++ Szabała | 07:00, 18:00 X Piątek, 2019-03-29 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - + Zygmunt Banecki ( ! rocznica śmierci ) 07:00 - +Zofia Wojciechowska ( od uczestników pogrzebu ) 07:00 - + Krystyna Malicka ( od uczestnikow pogrzebu ) 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 18:00 - + Aleksander Krasowicz w 51 r. śm., Lucyna, ++ Krasowiczów i Kochanowskich 18:00 - + Marek Radliński (od Gresztów, Strzałków i Radlińskich) | 07:00, 15:00, 18:00 X Sobota, 2019-03-30 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - + Leszek Buczyński (od współpracowników) 07:00 - + Maria Teresa Siwiec 8r. 07:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Świętego dla Radosława z okazji urodzin 07:00 - + Marek Andrzej Błaszczak ( od uczestników pogrzebu ) 15:00 - O nawrócenie grzeszników (tylko ta jedna intencja!) 18:00 - + Kazimierz Gajowiak - gregoriańska 18:00 - + Stanisław Nieścior (greg.) 18:00 - + Janina Sowa (od rodziny Jagodzińskich z Warszawy) 18:00 - ś.p. Jadwiga Danielak 10 rocznica śmierciś.p. Zofia Urban 17 rocznica śmierci |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2019-03-31 07:00 - + Tadeusz Szawara (gregorianka) 07:00 - + Eugenia Słomka (10. rocznica śmierci) ++ Słomków: Jan, Emilian, Andrzej, Robert 08:30 - + Tadeusz Bucior w 4 r.śm. ++ Buciorów, Dudków, Winiarskich, Kowalików, Królów i Nóżków 08:30 - + Władysław Królik w 26 rocznicę śmierci, Janina i Zbigniew Królik, zmarli z rodzin Królików, Marciniaków i Gozdków 10:00 - + Florentyna Wilk(k), +Franciszek Gąsak 10:00 - Dziękczynna z prośbą o opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Bożeny z okazji urodzin 10:00 - + Piotr Sikora (od uczestników pogrzebu) 11:30 - + Eugeniusz i Daniela (k) Matwiejczuk, Mirosław, Maria, Irena, Jadwiga 11:30 - + Zdzisław Lizun ( 2 rocznica śmierci )+ Maria i Kazimierz Bobrowniccy 11:30 - + Krzysztof Lemieszek (2. rocznica śmierci), + Janina Lemieszek, Zofia Amborska, Anna Waberska. 13:00 - Za Parafian. Chrzty 13:00 - + Krzysztof Jeżyna w 4 r. śm. ++ Jeżynów i Czerwonków 13:00 - O zdrowie i pomyślną operację dla Marii 18:00 - + Sławomir Kondracki 18 r., Kazimierz Kondracki 18 r., Janina i Feliks ++ Kondrackich, Marcela (k), Jan, Maria, Antoni, Melania, Mieczysław ++ Tymoszuków; Roman Niewiadomski 18:00 - Wypominki roczne 18:00 - + Zbigniew i Stanisława Król oraz + Maria, Zofia i Karol Bocheńscy |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
2 |
3 | ||||
4 |
5 |
6 |
7
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" - to słowa wypowiedziane do nas 2000 lat temu. Już wtedy Pan Jezus przewidział z czym dzisiaj będziemy się zmagać.
Zapraszamy - przyjdź do okrągłego Kościoła w Świdniku 15 lutego na godz. 19:30 i pozwól się ogarnąć bezwarunkowej miłości. Miłości, która kocha [...]
Data : 07 03 2024
|
8 |
9 |
10
Nabożeństwo Uwielbienia
W drugą niedzielę miesiąca, po wieczornej Mszy św. w kościele, odbędzie się nabożeństwo uwielbienia.
Zapraszamy wszystkich parafian do włączenia się do wspólnej modlitwy!
Data : 10 03 2024
|
11
Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Wolontariatu po mszy wieczornej o godz. 18.00.
Data : 11 03 2024
|
12 |
13 |
14
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" - to słowa wypowiedziane do nas 2000 lat temu. Już wtedy Pan Jezus przewidział z czym dzisiaj będziemy się zmagać.
Zapraszamy - przyjdź do okrągłego Kościoła w Świdniku 15 lutego na godz. 19:30 i pozwól się ogarnąć bezwarunkowej miłości. Miłości, która kocha [...]
Data : 14 03 2024
|
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" - to słowa wypowiedziane do nas 2000 lat temu. Już wtedy Pan Jezus przewidział z czym dzisiaj będziemy się zmagać.
Zapraszamy - przyjdź do okrągłego Kościoła w Świdniku 15 lutego na godz. 19:30 i pozwól się ogarnąć bezwarunkowej miłości. Miłości, która kocha [...]
Data : 21 03 2024
|
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |