Tobiasz i Sara - kurs dla małżeństw

Kurs ewangelizacyjny "Tobiasz i Sara" dla małżeństw odbył się w naszej parafii w dniach 24-26 lutego 2017 r.
Kurs prowadził ks. Adam Bajorski - Misjonarz Świętej Rodziny z Kazimierza Biskupiego wraz z grupą ewangelizatorów z Konina i Grodziska Mazowieckiego. Organizacją kursu zajął się Krąg Biblijny działający przy parafii.

Kurs "Tobiasz i Sara", bazujący na biblijnej historii, pozwolił małżonkom wspólnie doświadczyć przemieniającego spotkania z Jezusem.
Usłyszane treści są aplikowane do życia małżeńskiego i rodzinnego, a uczestnicy mogą je zaraz wprowadzać w życie w swoim małżeństwie i rodzinie.
Te rekolekcje to piękne, radosne spotkanie z Jezusem i innymi parami, myślącymi podobnie, wspólne doświadczenieBożej Miłości i "wyrównanie kroku wiary" w małżeństwie.